GRA O CEL - CZYLI JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES W REALIZACJI CELU

30.05.2019, 17:30 - 20:30

Jakie cele sobie wyznaczasz? Do czego dążysz? Jak planujesz? I w jaki sposób chciałabyś do swojego celu dotrzeć?

Jeśli chcesz z łatwością wyznaczać nowe cele i być przy tym bardziej skuteczna, a przy okazji dobrze się bawić, to zapraszam na warsztat.

Ogromną zaletą wyznaczania celów oraz brania za nie odpowiedzialności jest możliwość kierowania zmianami, które zachodzą w naszym życiu. To już samo w sobie stanowi ogromną wartość.

Warsztat jest skierowany do kobiet, które chcą poświecić chwilę i dowiedzieć się jakimi regułami i modelami mogą się wspierać w pracy nad celami, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej.

Warsztat jest prowadzony w formie gry. W jego trakcie będziesz mieć możliwość pracy indywidualnej oraz w grupie. Będziesz pracować na swoich, indywidualnych celach.

Zakres warsztatów:

· Czym jest dla Ciebie cel?
· Czym powinnyśmy się kierować przy wyborze celu?
· Czym charakteryzuje się „dobry” cel?
· Czy wizualizacja pomaga w wyznaczaniu celu?
· Jak zdefiniować cel zgodny z modelem SMART?
· Jak używać modelu GROW wspierającego w drodze do celu?

Prowadzący: Dominika Mendel

Przede wszystkim współtwórczyniCoachingLadies.Ukończyłam studia na BOKU w Wiedniu (UniversitätfürBodenkultur Wien), a także studia podyplomowe na kierunkuCoaching w Biznesie w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Aktualnie poszerzam swoją wiedzę na kierunkuTrener Biznesu na tejsamejuczelni. Mam za sobą 15 letnie doświadczenie zawodowe w międzynarodowych korporacjach. Przede wszystkim jako managerka, ale od kilku lat również jako mentorka, coach i trenerka. Jestem autorką warsztatów skupiających się na pracy z celem, podejmowaniem decyzji oraz rozwojem liderów w organizacji. W mojej pracy zawsze najważniejsze było wspieranie współpracowników w ich rozwoju, podejmowaniu wyzwań oraz przejmowaniu odpowiedzialności za własne działania. Moją największą pasją jest praca z kobietami i dla kobiet. Specjalizuję się w coachingu kariery oraz wzmacnianiu poczucia własnej wartości. Prowadzę spotkania mentoringowe, coachingi indywidualne oraz warsztaty rozwojowe. Prywatniejestem kobietą niezależną, która wybiera ścieżkę równowagi i spełnienia. Jestem córką, siostrą,przyjaciółką i najlepszą ciocią na świecie. Właścicielką 2 psów i miłośniczką natury, szczególnie w górach. Ponieważ sama przebyłam długą drogę samorozwoju, pomagam teraz innym kobietom odnaleźć własny szlak i kroczyć za marzeniami.

Cena:

39 zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE