LABORATORIUM FRANKENSTEINA- WARSZTATY DLA DZIECI

31.10.2020, 13.00-15.00

Halloween czas zacząć! Zapraszamy na mrożące krew w żyłach eksperymenty! Każde doświadczenie to wspaniała przygoda! Będziemy robić upiorne slimy, rozłupywać gniazda pająków i tworzyć magiczne mikstury. Słodkie niespodzianki i salwy śmiechu gwarantowane! Na warsztaty można przychodzić w zaskakujących halloweenowych strojach.  Gotowi na zabawę?

P.S. Uwaga na latające nietoperze!

 

 

 

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Dzieci są odbierane z warsztatów, w recepcji budynku. Rodzice nie mają możliwości wchodzenia do sal warsztatowych.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

59 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE