CERAMICZNE HALOWEENOWE MALOWANIE - WARSZTATY DLA DZIECI

31.10.2020, 16.00-17.30

Zapraszamy wszystkich nieustraszonych maluchów ( i nie tylko), na przerażająco kreatywne warsztaty ceramiczne w halloweenowej oprawie.

Każdy odważny uczestnik będzie mógł puścić wodze fajntazji i zmalować swój własny kubek, z którego wszystko będzie smakowało lepiej. Motywem przewodnim podczas "upiornego" spotkania będą duszki, dynie, nietoperze, czarownice, kociołki, pajęczyny i wszystko to, co kojarzy nam się z mroczną datą 31 października. Uwaga!

Czy przypadkiem czegoś tutaj nie brakuje? Hmm.. A gdzie "cukierek albo psikus"? Na koniec naszego potwornie wesołego spotkania dzieci będą polować na cukierki, które wypadną z koszmarnego balona! Na warsztaty można przychodzić w halloweenowych strojach, które z pewnością świetnie skomponują się ze "straszliwym" wystrojem sali.

W twórczy sposób zasmakujemy halloweenowej atmosfery!

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Dzieci są odbierane z warsztatów, w recepcji budynku. Rodzice nie mają możliwości wchodzenia do sal warsztatowych.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.

Prowadzący: Edyta Karpicka

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego- kierunek zarządzanie. Łączy przyjemne z pożytecznym i trenuje uważność malując kubki, filiżanki, cukierniczki czy ubrania na zamówienie. Nie boi się nowych wyzwań, a z niepowodzeń wyciąga lekcje na lepszą przyszłość. Pochłonięta psychologią i poznawaniem swojego wnętrza, każdą wolną chwilę poświęca na czytanie, medytację i „wietrzenie głowy”.

Cena:

59 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE