Hurra-tektura! Wycieczka do Schumacher Packaging Sp. z o.o.

25.10.2018, 10.30 -12.30

Termin:  25 października 2018 (CZWARTEK) Godzina: 10.30-12.30 Etap: DOŚWIADCZANIE Wiek dzieci: 8-15 lat Ilość miejsc: 20 Miejsce: ul. Wrocławska 66, 55-330 Krępice Organizator: Fundacja Open Mind Miejsce parkingowe: tak Zajęcia bezpłatne ZAPISY TRWAJĄ!

Poznaj świat - Schumacher Packaging  Sp. z o.o. - lidera w produkcji  wyrobów tekturowych na rynku europejskim i polskim! W asyście przewodnika dzieci będą mogły zobaczyć jak krok po kroku wygląda produkcja tektury i co można z niej wyczarować. Podglądniemy fabrykę w ruchu. Zobaczymy jak pracują maszyny i jakie technologie są wykorzystywane, by wzmocnić wydajność i jakość oferowanych usług.


Schumacher_logo

Grupa Schumacher Packaging jest ekspertem w zakresie indywidualnych rozwiązań opakowaniowych z tektury falistej i litej. Kompleksowa paleta produktów odpowiadająca wymaganiom wielu różnych branż, sięga od opakowań transportowych, opakowań do składania automatycznego i sprzedażowych, po pudełka składane, tace, opakowania do prezentów i displaye. Poza tym Schumacher Packaging projektuje oraz produkuje indywidualnie dla klientów gotowe opakowania i jako dostawca gwarantujący pełną obsługę, posiada w ofercie bogatą paletę usług dla wszystkich stopni łańcucha dostaw.  Filozofię naszego działania można wyrazić w bardzo prosty sposób. Kierujemy się zasadą: „Najważniejsi są ludzie”. Mimo ogromnego rozwoju pozostaliśmy przedsiębiorstwem rodzinnym z płaską strukturą organizacyjną, w której liczy się duch pracy zespołowej.


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

logotypy-2018 maly

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

Schumacher Packaging Sp. z o. o., ul. Wrocławska 66, 55-330 Krępice

ZAPISY ZAMKNIĘTE