INNOWACYJNE NADODRZE. WARSZTATY DESIGN THINKING. ZAJĘCIA ONLINE

12-13.12.2020, 12:00-16:00

Tworzenie atrakcyjnych przestrzeni miejskich jest procesem wymagającym kreatywności i otwartości na zmiany. Zapraszamy na weekendowe warsztaty online realizowane w ramach projektu „Trampolina do kultury”. Tym razem uczestnicy będą poszukiwać innowacyjnych rozwiązań w oparciu o metodę Design Thinking.

Myślenie projektowe to skoncentrowane na człowieku podejście do innowacji – zakotwiczone w zrozumieniu potrzeb klienta, szybkim tworzeniu prototypów i generowaniu kreatywnych pomysłów – które od ponad 50 lat zmienia sposób opracowywania produktów, usług, procesów i organizacji. Podczas tego warsztatu przejdziemy przez wszystkie etapy procesu Design Thinking, wymyślimy rozwiązania dla mieszkańców Nadodrza, których naprawdę potrzebują na co dzień i od święta. Poznamy przy tym narzędzie Miro, które pozwoli nam na przejście przez proces całkowicie zdalnie. Naucz się przestać podejmować ryzykowne zakłady w oparciu o instynkt i zacznij skupiać się na użytkowniku!

  • 12 grudnia, godz. 12.00-16.00
  • 13 grudnia, godz. 12.00-16.00

Zapis obowiązuje na cały cykl warsztatów.

Serdecznie zapraszamy!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

* Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us.

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami chwilę wcześniej, żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Przestrzeni Miejskiej. Zajęcia poświęcone  są zrozumieniu przestrzeni miejskiej jako miejsca zaistnienia zjawisk 
kulturalnych, a także poszczególnych elementów, które się na nią składają. Działanie w dużej
 mierze wykorzystuje przestrzeń lokalną osiedla Nadodrze, dzięki czemu nie tylko przyczynia się 
do lepszego zrozumienia przez mieszkańców miejsca ich zamieszkania, ale również stwarza 
potencjał do poprawy jakości przestrzeni osiedlowej i rewitalizacji poprzez kulturę.

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu „Trampolina do kultury” pozostają w posiadania Fundacji OPEN MIND. Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt  w CRZ Krzywy Komin.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Prowadzący: Monika Drabczyńska

Założycielka KN Design Thinking. Członek wielu projektów realizowanych metodą DT dla firm tj.: Skanska, Nokia czy Santander Consumer Bank Polska. W pracy stawia na nieszablonowe i nowatorskie rozwiązania, gdzie w centrum stawiany jest użytkownik. Na co dzień pracuje jako Marketing Manager w Agencji SEO/SEM. Szerokie doświadczenie w branży zdobywała zarządzając projektami z obszaru budowania marki, strategii marketingowych, mediów społecznościowych oraz organizacji eventów. Jest także koordynatorem cyklu konferencji I DESIGN. Certyfikowany facylitator.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE