INNOWACYJNE NADODRZE. WARSZTATY W FORMULE DESIGN THINKING

21-22.11.2020, 11:00-16:00

Tworzenie atrakcyjnych przestrzeni miejskich jest procesem wymagającym kreatywności i otwartości na zmiany. Zapraszamy na kolejne weekendowe warsztaty realizowane w ramach projektu „Trampolina do kultury”. Tym razem uczestnicy będą poszukiwać innowacyjnych rozwiązań w oparciu o metodę Design Thinking.

Myślenie projektowe to skoncentrowane na człowieku podejście do innowacji - zakotwiczone w zrozumieniu potrzeb klienta, szybkim tworzeniu prototypów i generowaniu kreatywnych pomysłów - które od ponad 50 lat zmienia sposób opracowywania produktów, usług, procesów i organizacji. Podczas tego warsztatu przejdziemy przez wszystkie etapy procesu Design Thinking, wymyślimy rozwiązania dla mieszkańców Nadodrza, których naprawdę potrzebują na co dzień i od święta. Naucz się przestać podejmować ryzykowne zakłady w oparciu o instynkt i zacznij skupiać się na użytkowniku!

  • 21 listopada, godz. 11.00-16.00
  • 22 listopada, godz. 11.00-16.00

Zapis obowiązuje na cały cykl warsztatów.

Serdecznie zapraszamy!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

* Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Przestzreni Miejskiej. Zajęcia poświęcone  są zrozumieniu przestrzeni miejskiej jako miejsca zaistnienia zjawisk 
kulturalnych, a także poszczególnych elementów, które się na nią składają. Działanie w dużej
 mierze wykorzystuje przestrzeń lokalną osiedla Nadodrze, dzięki czemu nie tylko przyczynia się 
do lepszego zrozumienia przez mieszkańców miejsca ich zamieszkania, ale również stwarza 
potencjał do poprawy jakości przestrzeni osiedlowej i rewitalizacji poprzez kulturę.

Wszystkie prace powstałe w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadania Fundacji OPEN MIND. Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt  w CRZ Krzywy Komin.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Monika Drabczyńska

Założycielka KN Design Thinking. Członek wielu projektów realizowanych metodą DT dla firm tj.: Skanska, Nokia czy Santander Consumer Bank Polska. W pracy stawia na nieszablonowe i nowatorskie rozwiązania, gdzie w centrum stawiany jest użytkownik. Na co dzień pracuje jako Marketing Manager w Agencji SEO/SEM. Szerokie doświadczenie w branży zdobywała zarządzając projektami z obszaru budowania marki, strategii marketingowych, mediów społecznościowych oraz organizacji eventów. Jest także koordynatorem cyklu konferencji I DESIGN. Certyfikowany facylitator.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE