Introligator od podstaw

07.12.2019, 09.00-15.00

Fundacja OPEN MIND zaprasza do wspólnego odkrywania tajników introligatorstwa. Tym razem wspólnie z Olą Niemiec przeprowadzimy Was krok po kroku poprzez arkana sztuki oprawiania książek podczas bezpłatnych warsztatów „Introligator od podstaw”. Poznacie historię i techniki przygotowania, zdobienia i oprawy książek.  Będziecie mieli okazję przejść przez poszczególne etapy prezentując praktyczne zastosowanie zdobytych umiejętności. …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….. Wszystkie prace powstałe w ramach projektu "Trampolina do kultury" pozostają w posiadania Fundacji OPEN MIND. Będziecie mieli okazję zobaczyć efekty swojej pracy podczas grudniowej wystawy podsumowującej projekt w CRZ Krzywy Komin.

Warsztat odbywa się w ramach Kultury Książki projektu „Trampolina do kultury” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Aleksandra Niemiec

Absolwentka Wydziału Grafiki na ASP we Wrocławiu, od 2006 roku związana z florystyką.Od 2010 r. współpracuje z ogólnopolskim pismem florystycznym jako grafik, redaktor, współorganizator sesji zdjęciowych oraz twórca zamieszczanych w piśmie aranżacji florystycznych. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i pasją podczas licznych warsztatów z projektowania graficznego, rękodzieła artystycznego i florystycznego. Zajęcia dedykuje wszystkim miłośnikom natury, designu i twórczego spędzania czasu. Jako grafik stawia na prostotę i pomysłowość. Uwielbia robić kolaże sytuacyjne i ożywiać stare zdjęcia z albumu rodzinnego przekształcając je na gify.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE