JAK BUDOWAĆ MARKĘ I ZAISTNIEĆ W SIECI?

20.04.2021, 16:00 – 18:00

Zwiększ swoje szanse na zawodowy SUKCES! 

Masz ogrom zapału, kreatywności i innowacyjnych pomysłów, które pragniesz przekuć w działanie? Chcesz zacząć sprzedawać wytwory swojej pracy i wykreować własną markę, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online, podczas którego zdobędziesz skuteczne narzędzia i kompetencje do projektowania swojego biznesu!

Zagadnienia:

  • Własna strona internetowa - Czy można ją zbudować samodzielnie? Ile to kosztuje? Czy może być za darmo?
  • Profile w mediach społecznościowych -Jak założyć profil firmowy? Czym się różni od prywatnego i jakie daje możliwości?
  • Platformy sprzedażowe - Własny sklep czy Allegro?
  • Podstawy pozycjonowania stron, marketing treści - Jak być widocznym w wyszukiwarce?
  • Reklama w wyszukiwarce i mediach społecznościowych - Jak zacząć? Ile to kosztuje?

*Uczestnicy otrzymują w formie elektronicznej certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

** Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).


Spotkanie odbywa się w formie online na platformie zoom.us.

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami  w wyznaczonym terminie i upewnij się czy wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

Wymagany sprzęt: komputer lub inne urządzenie multimedialne ze sprawną kamerą i mikrofonem.


Program realizowany jest w ramach projektu "Nasz Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizator: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Paweł Kamiński

Doświadczony menedżer i animator kultury. Dyrektor Ośrodka Postaw Twórczych we Wrocławiu. Studiował m.in. socjologię, zarządzanie i ekonomię. Pisze doktorat z ekonomii na temat roli lokalnych instytucji kultury w budowaniu kapitału społecznego. Absolwent Szkoły Trenerskiej Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych, Szkoły Tutoringu Fundacji Szkoła Liderów oraz Programu Liderzy Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Trener i ekspert w różnorodnych projektach kulturalnych. Redaguje serwis internetowy MenedżerKultury.pl. Uczestniczy w różnorodnych projektach w obszarze kultury. Jest koordynatorem Programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021 - Dolny Śląsk. Od 2013 r. jest animatorem/ekspertem udzielającym wsparcia beneficjentom programu Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne Narodowego Centrum Kultury. W latach 2017, 2018, 2019, 2020 był członkiem zespołu sterującego programu dotacyjnego MKIDN Kultura Dostępna. W 2019 i 2020 roku był członkiem zespołu sterującego programu Kultura - Interwencje. Redaguje serwis internetowy MenedżerKultury.pl. Jest autorem książki pt. „Samorządowa instytucja kultury. Instrukcja obsługi”. Pisze doktorat z ekonomii na temat roli lokalnych instytucji kultury w budowaniu kapitału społecznego (otwarty przewód doktorski). Jest również autorem różnorodnych szkoleń dla kadr instytucji kultury.

Cena:

DARMOWE

** 30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE