Jak rozmawiać z kobietą?

24.06.2015, 17:00-20:00

CRZ Krzywy Komin zaprasza na kolejne spotkanie poświęcone sztuce komunikacji. Tym razem do dyskusji zapraszamy tatusiów, których obecność w rozwoju dziecka jest nieoceniona, chłopaków i mężów – wszystkich panów. Podczas warsztatów uczestnicy zastanowią się nad wagą i rolą rozmów w rodzinie, obalą stereotypy mówiące o braku umiejętności komunikacyjnych mężczyzn, przeprowadzą symulację sprzeczki na podstawie własnych doświadczeń, poszukają wspólnie kompromisów, które usprawnią działanie najmniejszej komórki społecznej jaką jest rodzina!

Po spotkaniu uczestnicy uświadomią sobie, że rozwiązanie najczęstszych problemów komunikacyjnych leży w nich samych, każdy dysponuje bowiem narzędziami i technikami umożliwiającymi przeprowadzanie dobrych rozmów i życie w zdrowej i kochającej relacji. Panowie, potencjał komunikacyjny leży w was, należy go po prostu obudzić! Zapraszamy!

Prowadzący: Darek Czerski

Tata 5-letniej Wiktorii. Niepoprawny optymista, który wierzy w wielką siłę Dobrej Komunikacji. Z wykształcenia chemik, z zamiłowania psycholog. Student Psychologii Dziecka i propagator Zasad Dobrej Komunikacji. Pomysłodawca Warsztatów Dialogu, założyciel Laboratorium Komunikacji i Fundacji Dwa Zdania.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE