JAK ROZMAWIAĆ Z PARTNEREM?

29.05.2020, 17:00-21:00

Zapraszamy na spotkanie dla par, które chcą budować związek oparty na wzajemnym szacunku i miłości. To specjalistyczne warsztaty w ramach rozwoju osobistego i podwyższania jakości życia.

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby, które są w związkach i myślą o dalszej, wspólnej przyszłości

„I będziemy CHCEMY żyć długo i szczęśliwie”.

 Nie jest sztuką się poddać, rozstać i próbować z inna osobą. Sztuką jest zostać, zaangażować się, wziąć odpowiedzialność i zbudować fajny związek . Jest jeden warunek: 1 +1 = 2 - chcieć musicie oboje na każdym etapie związku.

Czym jest szczęście? Jaki masz wpływ na to, aby je budować i wciąż ulepszać? To bardzo świadomy proces wymagający uważności, otwartości na drugą osobę, tolerancji, patrzenia przez pryzmat rozwiązań nie problemów, zaangażowania i wzięcia odpowiedzialności za sukcesy i porażki.

Głównym przesłaniem tego niezwykłego warsztatu jest poznanie wzajemnych oczekiwań i wypracowania wspólnych zasad współpracy w zespole, który tworzycie. Dowiecie się jak się komunikować, gdy wszystko dobrze się układa, ale także wtedy, gdy napotkacie problemy. Wspólne życie to wyjątkowa podróż w czasie u boku ukochanej osoby. Co zrobić, aby płomień wciąż płonął? Jak uniknąć rutyny w związku?

Warsztat ma charakter interaktywny i praktyczny z wykorzystaniem narzędzi coachingowych i pracy ze sobą. Jednym z elementów są sesje demo i sesje w grupach. Każdy z uczestników będzie miał możliwość wyniesienia z tego spotkania to, co będzie mógł wykorzystać w zgodzie z sobą i swoimi potrzebami. Konkret i pozytywna energia gwarantowana!

Co należy zabrać ze sobą?

 • Pozytywne nastawienie
 • Otwartość na siebie
 • Otwartość na inność, w tym także partneraJ

O czym będziemy rozmawiać:

 • O sobie i tym, co dla każdego z Was jest ważne w życiu
 • O wartościach, którymi się kierujemy
 • O swoich potrzebach i lękach
 • O wizji wspólnej przyszłości
 • O możliwych sytuacjach, które po paru latach mogą się zdarzyć
 • O tolerancji na drugiego człowieka
 • O wyrażaniu emocji
 • O tym, kiedy reagować i jak się komunikować
 • O tym jak zadbać o związek już dziś i przetrwać
 • Co oznacza „na dobre i na złe”
 • Jak rozmawiać z partnerem w różnych sytuacjach
 • Jak nie przekroczyć cienkiej czerwonej linii i żyć w miłości i wzajemnym szacunku

Zajęcia są prowadzone w niestandardowy sposób, dynamiczny - Agnieszka czerpie z ludzi i łączy je ze swoją wiedzą i kompetencjami, co sprawia, ze każdy wynosi to, co dla niego cenne i zapamiętuje na długo. Praktykuje pracę na „żywym organizmie”, bo każdy człowiek jest inny, ma niepowtarzalny potencjał i różne potrzeby.

Manufaktura Osiągnięć zapewnia:

Certyfikowanych trenerów biznesu i coachów, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i osobistym, różnorodną i bogatą wiedzę praktyczną.

 • Dynamiczną formę i inspirację do zmian.
 • Konkret i autentyczność prowadzących.
 • Wypracowanie praktycznych umiejętności.
 • Widoczną zmianę w sposobie myślenia i działania.

Zapisy odbywają się w parach. Prosimy w polu uwagi wpisać imię i nazwisko partnera.

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean Coaching. V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF w latach 2018-2019. Obecnie wspólpracuje z uczelniami wyższymi, szkołami oraz poradniami Psychologiczno-pedagogicznymi. Specjalizuje się w Executive i team coachingu, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Pracuje wg standardów International Coach Federation i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić. Od lat pracuje z rodzicami i kadrą pedagogiczną nad poprawą relacji i komunikacji w duchu porozumienia i wzajemnego szacunku. Współpracuje z dietetykami w obszarze wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i trenerami sportowymi nad poprawą aktywności fizycznej swoich klientów indywidualnych. Agnieszkę cechuje autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Przeprowadziła ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera. Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich.

Cena:

300 za os. zł

Ilość miejsc:

6 par

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


  * Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.