KAMIENIE MOCY. WARSZTATY TWORZENIA WISIORÓW

08.08.2020, 11.00-13.00

KAMIENIE MOCY – to coś specjalnego, coś co jest jednocześnie magiczne, piękne, a zarazem naturalne! Bogata oferta kamieni surowych oraz oszlifowanych o niezwykłych właściwościach w naturalnej oprawie. Jak wielu z Was wie - to kamień przyciąga człowieka, dlatego jeśli któryś Was przyciąga, to jest to idealny kamień dla Was. Z pasji i zainteresowania nie tylko magią, tworzę te cudowne dzieła.

Podczas warsztatów każdy uczestnik wykona samodzielne swój własny wisior MOCY w oprawie makramowej.  Porozmawiamy o  właściwościach magicznych i leczniczych kamieni oraz zdradzę sekrety, gdzie na Dolnym Śląsku można samemu takie kamienie wykopać i cieszyć się ich posiadaniem, a także ich wykorzystaniem w naszym codziennym życiu.  Omówimy także tajniki pielęgnacji i pracy z kamieniami.  A jeśli starczy nam czasu? To wtedy zrobimy coś dodatkowego, co niech zostanie na ten moment moją słodką tajemnicą.

W cenę warsztatów wliczone są wszystkie materiały tj. kamienie i minerały, sznurki woskowane w różnych kolorach i grubościach i woreczki do zapakowania.

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma opisy właściwości swojego kamienia w wisiorze, a także kamienie do mineralizacji wody pitnej.

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Sabina Drozd

Pełna pasji, magii i rozwoju osobistego. Od kilku miesięcy pracuje z kamieniami, badając ich właściwości oraz działanie. Miłośniczka kotów oraz muzyki, która związana była przez kilka lat z zespołami, którym menagerowała. Pozytywnie zakręcona na różne tematy, nie tylko te magiczne. W wolnym czasie uwielbia spędzać czas na swojej działce, gdzie albo pielęgnuje na niej roślinki, albo udaję się w świat książek w swoim ulubionym hamaku wśród drzew i śpiewających ptaków. Kocha podróże, wyzwania, a ostatnio próbuję przezwyciężać swoje małe „strachy” i idzie jej całkiem dobrze!

Cena:

130 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE