Każdy może zmienić pracę - czyli jak się przekwalifikować i zostać na etacie lub znaleźć pomysł na swój biznes

28.04.2016, 17:30-21:00

Własna firma, etat czy może całkowita zmiana zawodu? Wiele osób zastanawia się czy to, co robi zawodowo do tej pory daje im prawdziwe spełnienie i satysfakcję oraz czy dotychczasowa praca pozwoli pogodzić życie zawodowe z czasem dla siebie i swoich pasji. Podczas warsztatu odkryjesz swoje naturalne talenty i potencjał a także sam odkryjesz jaka przyszłość zawodowa jest dla Ciebie najlepsza i dodatkowo skutecznie zaplanujesz pierwsze kroki, które pomogą Ci zrealizować Twój cel.

Program warsztatów

Szkolenie składające się z 4 części dedykowane jest każdemu, kto zastanawia się nad dokonaniem zmiany zawodowej.
Część 1. Ćwiczenia coachingowe
  • pomogą Ci podjąć decyzję o ewentualnej zmianie zawodowej, znaleźć inspirację o tym co innego mógłbyś/mogłabyś robić i stworzeniu konkretnego planu, aby podjąć pierwsze kroki w wybranym kierunku
Część 2. Praktyczne wskazówki o tym jak dokonać zmiany zawodowej (w tym przekwalifikowania i otworzenia własnej firmy)
  • prawne  aspekty dokonania zmiany zawodowej będąc na etacie
  • strategie skutecznego przekwalifikowania się i szukania pracy
  • ważne aspekty otwierania własnej działalności (marketing, sprzedaż, finansowanie, prowadzenia działalności, networking...)
Część 3. Wymiana doświadczeń
  • trenerki  zainspirują i podzielą się doświadczeniem o tym jak skutecznie łączyć własną firmę lub pracę na etacie
Część 4. Indywidualna sesja coachingowa
  • 45 min osobistej rozmowy z wybranym przez Ciebie coachem - do wykorzystania w ciągu miesiąca po zakończeniu kursu. Czas i datę ustalisz indywidualnie z coachem. Podczas sesji coach pomoże Ci pokonać Twoje osobiste wyzwania związane z dokonaniem zmiany zawodowej lub powrotem do pracy.
Zastanawiasz się na czym polega sesja coachingowa? Coach słuchając jak opowiadasz o swoim wyzwaniu wie, jakie zadać pytanie, żeby cie wspomóc w zdobyciu tego czego pragniesz. Bo każdy z nas ma wszystkie zasoby do tego, żeby skutecznie działać - trzeba je tylko uruchomić. Dzięki trafnym pytaniom coacha dokonasz własnych odkryć, które doprowadzą cię do znalezienia często zaskakujących rozwiązań. Coaching pomaga też wyzbyć się wewnętrznych barier i ograniczeń, które powstrzymują Cię przed dojściem do celu.

Prowadzący: Katarzyna Krupa

Coach, mentor, trener, program manager programów szkoleniowych w firmie Google od 8 lat. Dodatkowo prowadzi swoją firmę rozwoju osobistego www.ilikemymondays.pl gdzie wspiera ludzi w odkrywaniu ich potencjału i tworzeniu ścieżki kariery dostosowanej do ich wartości, talentów oraz mocnych stron. Podczas sesji coachingowych wspomaga jak godzić życie prywatne z życiem zawodowym i znaleźć w tym wszystkim czas dla siebie. Poza pracą uwielbia spędzać czas przy maszynie do szycia tworząc dekoracje do domowych wnętrz.

Cena:

130 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35a

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.