KLIK, KLIK - WARSZTATY ANIMACJI KOMPUTEROWEJ DLA DZIECI

15.11.2018, 09.00-12.00

Termin: 15 listopada 2018 (CZWARTEK) Godzina: 09.00-12.00 Etap: KREOWANIE Grupa tematyczna: ANIMACJA Wiek dzieci: 8-15 lat Ilość miejsc: 15 Miejsce: CRZ Krzywy Komin Organizator: Fundacja Open Mind Zajęcia bezpłatne ZAPISY TRWAJĄ! Ożywianie obrazu to świetna zabawa! Można m.in. stworzyć na bazie rysunku lub zdjęcia ruchomy obraz zwany gifem. Idąc krok dalej - dać naszej wyobraźni pole do popisu i stworzyć krótki scenariusz, który stanie się podstawą do nieco dłuższej formy animacyjnej. Podczas warsztatu dzieci zapoznają się z nowymi zagadnieniami z projektowania komputerowego, poznają różne tajniki tworzenia animacji, w tym poklatkowej - znanej od ponad 100 lat. W technice tej zrealizowano m.in. "Misia Uszatka" i "Muppety".


 Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji). Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

logotypy-2018 maly

Prowadzący: Aleksandra Niemiec

Absolwentka Wydziału Grafiki na ASP we Wrocławiu, od 2006 roku związana z florystyką.Od 2010 r. współpracuje z ogólnopolskim pismem florystycznym jako grafik, redaktor, współorganizator sesji zdjęciowych oraz twórca zamieszczanych w piśmie aranżacji florystycznych. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i pasją podczas licznych warsztatów z projektowania graficznego, rękodzieła artystycznego i florystycznego. Zajęcia dedykuje wszystkim miłośnikom natury, designu i twórczego spędzania czasu. Jako grafik stawia na prostotę i pomysłowość. Uwielbia robić kolaże sytuacyjne i ożywiać stare zdjęcia z albumu rodzinnego przekształcając je na gify.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35A

ZAPISY ZAMKNIĘTE