KLUCZE DO KUFERKA. STYLE W MEBLARSTWIE

14.06.2020, 17.00 - 19.00

Serdecznie zapraszamy na wirtualną podróży poprzez epoki i style w meblarstwie z historykiem, restauratorem antyków i doświadczonym instruktorem warsztatów stolarskich - Wiktorem Jackiewiczem.

Podczas webinarium przyjrzymy się poszczególnym stylom,  a także projektom, które zapisały się w historii wzornictwa użytkowego stając się „ikonami designu”. W jakich okolicznościach powstawały? Jaki wpływ miały na życie społeczne? Czy to historia tworzyła style czy style historię? Jak w poszukiwaniu stylowych mebli właściwie ocenić ich autentyczność, rozpoznać oryginalne wydanie od podróbki?

.............................................................................................................................................................................................................................................................................

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w webinarze?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami  14 czerwca przed godz. 17.00, żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

Szkolenie jest bezpłatne!

* Aby wziąć udział w szkoleniu należy wpłacić zaliczkę w wysokości 20 zł. Kwota zostaje zwrócona na konto w przeciagu 7 dni od daty wydarzenia po wypełnieniu ANKIETY EWALUACYJNEJ.

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Mebla. Cykl składa się z warsztatów stolarskich, tapicerskich, renowacyjnych i projektowania. Kultura Mebla to sposób kreatywnego patrzenia na przestrzeń i upiększania jej po swojemu.

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Viktor Jackiewicz

Absolwent Wydziału Rzeźby Wyższej Szkoły Artystycznej w Mlyniv na Ukrainie i Uniwersytetu Pedagogicznego w Drohobyczu jako nauczyciel historii i prawa. Doświadczony restaurator mebli. Swoje doświadczenie zdobył m.in. jako artysta rzeźbiarz i projektant wystaw muzealnych w Mlyniv, od 2015 r. pracuje w w Pracowni Mebli Artystycznych Akant we Wrocławiu. Jest autorem wielu rzeźb i pomników.

Cena:

DARMOWE

20 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE