KOLORY WE WNĘTRZU - WARSZTATY

31.05.2019, 17.00 - 20.00

Wiosna kojarzy nam się z kolorami i zmianami. Zapraszam więc, na nowe warsztaty z projektowania wnętrz, na których skupimy się na KOLORACH i WZORACH we wnętrzach. Na tym jak wpływają nie tylko na styl wnętrza, ale także na nasze samopoczucie.
W czasie warsztatów:
• Dowiesz się, jakie są podstawowe zasady łączenia barw.
• Opowiem, czym się kierować wybierając kolory. Jak barwy i wzory mogą wpłynąć na małe, a jak na duże wnętrza.
• Opowiem o zasadach łączenia różnych kolorów, wzorów i faktur w jedną całość i jak się nie bać trochę namieszać 🙂
• Maksymalizm, boho i lastryko, czyli przyjrzymy się trendom na 2019 rok.
• Wykonasz samodzielnie swoją PALETĘ KOLORYSTYCZNĄ, łącząc ze sobą różne tapety,
tkaniny i farby.
Warsztaty skierowane są do osób stawiających pierwsze kroki w projektowaniu wnętrz oraz dla każdego, kto chce samodzielnie zaaranżować swoje mieszkanie, ale brakuje mu odwagi i pomysłów.

Prowadzący: Anna Uspieńska

Z wykształcenia fotograf, z pasji i doświadczenia projektantka wnętrz. Niepoprawna estetka, poszukująca piękna na każdym kroku. Zajmowała się stylizacją zdjęć dla takich marek jak Dr Irena Eris Hotel & Spa, Polskiej Fabryki Porcelany Ćmielów, czy magazynu „Dom i Wnętrze”. Przez kilkanaście lat związana z firmą wnętrzarską Almi Decor, od kilku lat realizuje projekty dla klientów indywidualnych. To, co ceni najbardziej, to kontakt z drugim człowiekiem i tworzenie wnętrz z duszą. Prowadzi porady wnętrzarskie, fotografuje. Uwielbia nowe wyzwania, szybkie metamorfozy i wnętrza „nierokujące” bo jak mówi: „Każdą przestrzeń da się oswoić. Trzeba tylko włożyć w nią serce.

Cena:

90 zł

Ilość miejsc:

16

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE