Komputer dla Seniora

06-08.12.2016, 17:00-21:00

Serdecznie zapraszamy Seniorów do udziału w 3-dniowym szkoleniu w zakresie obsługi komputera!  Technologia wcale nie jest taka straszna, jak ją malują! 🙂

Zaczniemy od podstaw, czyli charakterystycznego słownictwa, elementów zestawu komputerowego, uruchamiania komputera oraz przegladu podstawowych programów i elementów systemu Windows.

Następnie przejdziemy do nauki obsługi edytorów tekstowych. Zapoznamy się z ich podstawowymi elementami oraz funkcjami, a przede wszystkim nauczymy się wprowadzać i formatować tekst.

Na koniec zajmiemy się kwestią najważniejszą - Internetem. Nauczymy się podłączać komputer do sieci, pracować z przeglądarką i wyszukiwarką internetową, korzystać z usług poczty elektronicznej, a także poszukiwać informacji, komunikacji i rozrywki w Internecie.

Zajęcia odbędą się w niewielkiej grupie, dzięki czemu wszystkie wątpliwości będziemy rozwiewać na bieżąco.

Na szkolenie można zapisać się na 3 sposoby:

  • poprzez formularz internetowy
  • telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00 pod numerem 71 733 44 30
  • osobiście w CRZ Krzywy Komin przy ul. Dubois 33-35a również od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-16:00

Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. www.laboratorium Designu i Sztuki. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl

Prowadzący: Tomasz Sierpinski

Coach, Trener oraz Scrum Master w jednej z dużych firm teleinformatycznych. Posiada ponad 10 lat doświadczenia w branży IT, pracował jako programista, manager czy kierownik projektów. Agile dla niego to nie metoda a sposób bycia. W 2013 roku z przyjaciółmi założył Fundację ProProgres, która działa na rzecz rozwoju kompetencji programistów i ludzi z branży IT.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE