Komunikacja, czyli podstawa naszych relacji - jak rozmawiać z innymi?

26.04.2017, 17:00-19:00

Zapraszamy do udziału w szkoleniu dotyczącym komunikacji! Czy zdarzyło Ci się brać udział w sytuacji, w której ktoś tłumaczy wykonanie pewnego działania, a odbiorcy tych informacji albo całkowicie nie rozumieją o co chodzi albo wykonują czynności, które nie są związane z podanymi im instrukcjami? Komunikacja powinna być czynnością wspierająca przekazywanie komunikatu tak, aby druga osoba zrozumiała o co nam chodzi. Często jednak zdarza się, że nasz odbiorca słyszy coś całkowicie innego niż my chcielibyśmy, aby usłyszał. Celem tego warsztatu jest m.in.:

  • nauka skutecznego przekazywać informacje,
  • jak w jakich warunkach przekazywać informacje negatywne i pozytywne,
  • jak zwracać uwagę na czyjeś błędy aby usłyszał jak je poprawić.
Zapraszam na warsztaty, których praktyczną wiedzą możecie wykorzystać w pracy, jak i w swoim życiu codziennym, ponieważ komunikacja to podstawa relacji między ludzkich.

Prowadzący: Maria Bober

Magister psychologii, absolwentka Uniwersytetu SWPS, studiów podyplomowych kierunku Psychologia Sportu Pozytywnego oraz stypendystka programu Erasmusa na Uniwersytecie we Florencji. Jako praktyk psychologii sportu współpracuje z zawodnikami sportów indywidualnych i drużynowych, prowadzi warsztaty dla trenerów oraz rodziców młodych sportowców. Córka zawodnika i trenera kadry WKKW. Czynna zawodniczka konkurencji kendo (4 Dan), kilkukrotna medalistka Mistrzostw Polski, obecna Mistrzyni Polski oraz reprezentantka kraju na ME i MŚ. “Chciałabym pokazać Państwu jak wiedza i umiejętności ze świata psychologii oraz sportu mogą zostać wykorzystane we wszystkich aspektach naszego życia: od prywatnego do zawodowego. Praktyka czyni mistrza, nie tylko w sporcie”.

Cena:

30 zł

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE