Komunikacja w organizacji

21.11.2016, 17:00-21:00

Zapraszamy do Pracowni Młodego Przedsiębiorcy!

Dobra komunikacja to podstawa sprawnego działania każdej firmy. Składa się na nią wiele czynników, m.in. umiejętności komunikacyjne pracowników. Jednak nie chodzi tu o samą komunikatywność, a raczej o umiejętność „świadomego komunikowania”, czyli  takiego dopasowania sposobu komunikowania, żeby być zrozumiałym i osiągać zamierzone przez siebie cele.

W pierwszej części szkolenia zastanowimy się nad rolą komunikacji w firmie. Porozmawiamy o tym, w jaki sposób definiujemy komunikację i jakie błędy w tym procesie najczęściej popełniamy. Drugą część spotkania poświęcimy kwestii poprawy sposobu komunikowania przez samego pracownika. Porozmawiamy o tym:

  • jak sprawniej rozmawiać ze współpracownikami  i przełożonymi
  • jak uniknąć frustracji w codziennej komunikacji
  • jak przez lepszą komunikacje osiągnąć własne cele.

Szkolenie jest skierowane zarówno do osób, które nie pracują, ale chciałabym dowiedzieć się, czym jest dobra komunikacja w firmie, jak i dla tych, którzy stanowią część organizacji i chcą usprawnić swoją codzienną pracę. Celem tego szkolenia nie będzie poznanie technik komunikowania się, lecz zdobycie umiejętności dopasowywania metody komunikacji do konkretnej sytuacji.


Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. www.laboratorium Designu i Sztuki. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Prowadzący: Katarzyna Olbromska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, kierunek Pedagogika, specjalizacja Andragogika i Poradnictwo, oraz Uniwersytetu w Roskilde, kierunek Economics and Bussiness Administration. Posiada doświadczenie zawodowe związane z firmą Philips Lighting w Kopenhadze, gdzie przez 6 lat pracowała w dziale Marketingu i Supply Chain. Aktualnie pracuje w Whirlpool Polska, gdzie zarządza jednym z magazynów wyrobów gotowych. Jest również przedsiębiorcą, rozwijającą własną firmę szkoleniową. Kasia posiada duże doświadczenie w pracy w środowisku korporacyjnym. Szczególną uwagę przywiązuje do analizowania kultury organizacyjnej i usprawniania procesów komunikacyjnych w firmie. Posiada też dużą wiedzę w zakresie komunikacji międzynarodowej w miejscu pracy.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE