Konflikty - jak odnaleźć ich pozytywny potencjał

22.11.2016, 18:30-20:30

Zapraszamy do Pracowni Młodego Przedsiębiorcy!

Konflikty są nieprzyjemne. Unikamy ich. Frustracja jest nieprzyjemna. Jej też unikamy i właśnie to unikanie jest motorem zmian. Konflikty wynikają z różnicy zdań, a ta jest podstawą kolektywnej inteligencji, która zawsze jest większa niż inteligencja najinteligentniejszej osoby w grupie. Bez konfliktów i frustracji nie wykorzystamy więc w pełni potencjału grupy ludzi.

Z drugiej strony, kto z nas nie był na spotkaniu na którym konflikt sprawił, że czas został bezpowrotnie stracony, a razem z nim relacja. Nie pozostaje więc nic innego jak nauczyć się radzić sobie z konfliktami, a tego nie nauczysz się w teorii. Do tego potrzebna jest praktyka i do tego Was zapraszamy. Prowadząca podzieli się z Wami teorią, ale zaraz potem zaprosi Was do wzięcia udziału w prawdziwym konflikcie, zarówno jako jego uczestnik, jak i facylitator.


Laboratorium Designu i Sztuki współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program oraz szersze informacje znajdziecie na: www.laboratoriumdesignuisztuki.pl


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Prowadzący: Beata Nowakowska

Pierwsza osoba w Polsce i pierwsza kobieta na świecie z licencją na szkolenie Professional Scrum Developer. Akredytowana trenerka Scrum.org - organizacji założonej przez twórców Scruma. Programistka z wieloletnim stażem i orędowniczka czystego kodu. Swój niezwykły dar obserwacji i błyskawicznego wyciągania wniosków stosuje również w kwestiach miękkich. Jest doświadczonym Scrum Masterem i coachem. Chętnie dzieli się swoją wiedzą na szkoleniach, warsztatach, ale przede wszystkim pracując bezpośrednio z zespołami programistycznymi i ich liderami w organizacjach. Jej misją jest umocnienie pozycji deweloperów w organizacjach IT oraz wykazanie kluczowego znaczenia pasji połączonej z profesjonalizmem dla efektywności pracy kreatywnej.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE