KONFLIKTY - JAK WYKORZYSTAĆ „KULTURALNIE” POTENCJAŁ SPORÓW

12.09.2019, 18:00-20:00

Konflikt kojarzy się zazwyczaj z sytuacją przykrą i jednoznacznie negatywną. Podczas szkolenia dowiesz się, że koflikt to nie same straty! To szansa na zmianę i wyniesienie korzyści! 

Dzięki szkoleniu:

  • dowiesz się, jak konstruktywnie prowadzić spór
  • poznasz kreatywne podejście do konfliktu
  • nauczysz się różnorodnych technik rozwiązywania konfliktu
  • rozwiniesz swoje umiejętności komunikacji w stresujących i dynamicznych sytuacjach
  • lepiej zrozumiesz swoje postawy i uczucia towarzyszące sporom
  • nauczysz się asertywnie wchodzić w konfrontacje i wynosić z nich korzyści!

Do udziału w warsztatach zapraszamy szczególnie osoby pragnące rozwijać swoje kompetencje zawodowe w branżach wymagających bezpośredniego kontaktu, umiejetności przywódczych i negocjacyjnych. Na szkolenie zapraszamy również wszystkie osoby, które cenią samorozwój i pragną bardziej świadomie i konskrutywnie radzić sobie z napięciami w pracy, życiu osobistym i codziennych sytuacjach.

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Helena Borys

Profesjonalny Certyfikowany Coach Biznesowy, Trener Biznesu i Rozwoju Osobistego. Ukończyła m.in. 1,5 roczną Szkołę Trenerów Rozwoju Osobistego we Wrocławiu, Szkołę Trenerów Biznesu Moderator oraz wiele innych kursów i szkoleń, w tym 4 miesięczny kurs „NVC w relacjach zawodowych”. Posiada 11 letnie doświadczenie w pracy z projektami i zarządzaniem zespołem. Tajniki coachingu poznawała podczas kursów i szkoleń u Macieja Bennewicza w Instytucie Kognitywistyki. Również u niego poddaje się regularnym superwizjom, aby dbać o jakość świadczonych usług i ciągle się rozwijać. Jej misją oraz pasją jest rozwój siebie i innych. Pomaga odkrywać to, co jest naprawdę ważne i budować własną indywidualną definicję sukcesu i szczęścia. Jest najlepszym dowodem na to, że coaching działa. Po 11 latach pracy w korporacji postawiła na wewnętrzny głos i wielką potrzebę rozwijania swojej pasji. Uważa, że jedną z podstawowych i najważniejszych kompetencji jest komunikacja. Relacja z innym człowiekiem zawsze zaczyna się od nas i od tego, jak się porozumiewamy.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE