KONKURS FOTOGRAFICZNY - KADR NA BALKON IV

15.09-15.10.2020

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji konkursu fotograficznego "Kadr na balkon" organizowanego przez Fundację Tandem.

Główną ideą cyklu konkursu „Kadr na balkon IV” jest skłonienie  mieszkańców Wrocławia do przyjrzenia się balkonom w naszym mieście i uwiecznienia w kadrze tych najbardziej intrygujących.

Chcemy, aby mieszkańcy miasta zatrzymali się na chwilę w otaczającej ich urbanistycznej rzeczywistości i fotografując napotkane balkony przyjrzeli się bliżej miastu, jego estetyce oraz historii. Zatrzymując balkony w kadrze aparatów i smartfonów mieszkańcy Wrocławia stworzą szlak wrocławskich balkonów oraz autorski rys tożsamości miasta. Balkony stały się także w tym roku pewnym symbolem – miejscem, które było sposobem na bycie razem a jednocześnie zachowując bezpieczny dystans z innymi. Dlatego tym bardziej chcemy zwrócić uwagę na tak ważny element naszej urbanistycznej rzeczywistości.

Zrób zdjęcie wrocławskim balkonom aparatem lub smartfonem i prześlij je droga elektroniczną na adres: kadrnabalkon@gmail.com wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym. W tytule maila należy podać: Imię i Nazwisko. Konkurs Fotograficzny „Kadr na balkon IV”.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu

Zgoda na uczestnictwo osoby niepełnoletniej

Organizator ---> Fundacja Tandem ---> www.fundacja-tandem.pl

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

kadrnabalkon@gmail.com

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów