KOŃMI PRZEZ NADODRZE. WARSZTATY DLA DZIECI

29.05.2021, 13:45-15:00

W maju celebrujemy wyjątkowe święto - 8. rok działalności Krzywego Komina! Z tej okazji zapraszamy na specjalną, urodzinową edycję artystycznych warsztatów. Czeka nas sporo kreatywnych wrażeń i super niespodzianek! Spotykamy się w słonecznych okolicznościach na placu Św. Macieja na Nadodrzu ❤

Najmłodszych miłośników plenerowych zabaw zachęcamy do wzięcia  udziału w warsztatach, podczas których zamienią kolorowe skarpety w dzikie rumaki na patyku! Dorzucimy do tego garść błyszczących cekinów, tęczowych włóczek i puszystego filcu. Tego dnia nasza wyobraźnia pogalopuje wysoko ponad chmury!

Wiek dzieci: od 5 lat


Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).


Sprawdź całą ofertę URODZINOWYCH ATRAKCJI >>> kliknij TUTAJ!

W tym roku łączymy siły z "Moda na Nadrzu". Koniecznie zapoznaj się z programem wydarzenia >>> kliknij TUTAJ! 


Program realizowany jest w ramach projektu "Nasz Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

Plac Św. Macieja, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE