KONSULTACJE DLA PAR I RODZICÓW ON-LINE

30.04.2020, 10:00-12:00

Masz dosyć kłótni - porozmawiaj! Konflikt może być szansą do pogłębienia relacji, zaufania i wypracowania korzystnych rozwiązań. Zapraszamy na konsultacje dla par, które doświadczają konfliktów, a także rodziców pragnących poprawić swoją komunikację z dziećmi. Zadbaj o bliskie, pełne zrozumienia i ciepła relacje! Agnieszka Polarczyk-Białek pomoże Wam wejść na drogę skutecznej komunikacji. 

Gdy spędzamy w domu znacznie więcej czasu niż zazwyczaj, problemy w relacjach mogą się nasilać. Domowa izolacja może być przyczyną stresu i niepokoju, a przy tym dotkliwym ograniczeniem wolności. W takiej sytuacji nietrudno o sprzeczki i eskalację konfliktów, zwłaszcza, jeśli od dawna nie było czasu na ich rozwiązanie. Dowiedz się, jak postępować w kontaktach z domownikami, by  ten czas służył pogłębianiu wzajemnych relacji.

Konsultacje odbywają się w formie on-line. Sesja trwa 30 min, odbywa się o wybranej przez parę godzinie spośród dostępnych 30 kwietnia:

10:00-13:00

10:30-11:00

11:00-11:30

11:30-12:00

Przy zapisie prosimy podać wybraną godzinę w formularzu. 

Po zapisie na wskazany w formularzu mail wyślemy instrukcję z dalszymi krokami.

Sprawdź też  inne dostępne terminy:

22 kwietnia godz. 10-12

24 kwietnia godz. 10-12 lub 17-19

28 kwietnia godz. 10-12

29 kwietnia godz. 17-19

Zapraszamy!

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Właścicielka firmy Manufaktura Osiągnięć, Mediator i trener biznesu, współtwórca projektu Executive Coaching Academy EXECA oraz LEAN COACHING. Certyfikowany Coach, członek International Coach Federation i Izby Coachingu. Obecnie V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF. Specjalizuje się w coachingu biznesowym, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla prowadząc indywidualny coaching, team coaching oraz wspiera działy Talent Management. Współpracuje z uczelniami wyższymi prowadząc przedmioty zawodowe na kierunkach z Zarządzania. Pracuje wg standardów ICF i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

on-line

ZAPISY ZAMKNIĘTE