KONSULTACJE DLA PAR I RODZICÓW ON-LINE

22.04.2020, 10:00-12:00

Masz dosyć kłótni - porozmawiaj! Konflikt może być szansą do pogłębienia relacji, zaufania i wypracowania korzystnych rozwiązań. Zapraszamy na konsultacje dla par, które doświadczają konfliktów, a także rodziców pragnących poprawić swoją komunikację z dziećmi. Zadbaj o bliskie, pełne zrozumienia i ciepła relacje! Agnieszka Polarczyk-Białek pomoże Wam wejść na drogę skutecznej komunikacji. 

Gdy spędzamy w domu znacznie więcej czasu niż zazwyczaj, problemy w relacjach mogą się nasilać. Domowa izolacja może być przyczyną stresu i niepokoju, a przy tym dotkliwym ograniczeniem wolności. W takiej sytuacji nietrudno o sprzeczki i eskalację konfliktów, zwłaszcza, jeśli od dawna nie było czasu na ich rozwiązanie. Dowiedz się, jak postępować w kontaktach z domownikami, by  ten czas służył pogłębianiu wzajemnych relacji.

Konsultacje odbywają się w formie on-line. Sesja trwa 30 min, odbywa się o wybranej przez parę godzinie spośród dostępnych 22 kwietnia:

10:00-10:30

10:30-11:00

11:00-11:30

11:30-12:00

Przy zapisie prosimy podać wybraną godzinę w formularzu. 

Po zapisie na wskazany w formularzu mail wyślemy instrukcję z dalszymi krokami.

Sprawdź też inne dostępne terminy:

24 kwietnia godz. 10-12 lub 17-19

28 kwietnia godz. 10-12

29 kwietnia godz. 17-19

30 kwietnia godz. 10-12

Zapraszamy!

Prowadzący: Agnieszka Polarczyk-Białek

Założycielka firmy Manufaktura Osiągnięć, twórca projektu Executive Coaching Academy - Akademia Managera i Coacha oraz metodologii Lean Coaching. V-ce Dyrektor Wrocławskiego Oddziału ICF w latach 2018-2019. Obecnie wspólpracuje z uczelniami wyższymi, szkołami oraz poradniami Psychologiczno-pedagogicznymi. Specjalizuje się w Executive i team coachingu, na co dzień pracuje z managerami różnego szczebla. Wspiera działy HR i Talent Management, prowadząc warsztaty podnoszące kompetencje zawodowe. Pracuje wg standardów International Coach Federation i pomaga ludziom osiągnąć ich cele zawodowe oraz prywatne. Pasją Agnieszki są ludzie, którzy wierzą w to, że bez względu na moment w życiu, wszystko można osiągnąć i zmienić. Od lat pracuje z rodzicami i kadrą pedagogiczną nad poprawą relacji i komunikacji w duchu porozumienia i wzajemnego szacunku. Współpracuje z dietetykami w obszarze wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych i trenerami sportowymi nad poprawą aktywności fizycznej swoich klientów indywidualnych. Agnieszkę cechuje autentyczność, pozytywna energia i prowokatywny styl pracy, który jest efektywny i mierzalny. Posiada wieloletnie doświadczenie korporacyjne, pracowała na stanowiskach liderskich w międzynarodowych firmach produkcyjnych, opartych na koncepcji Lean Management i KAIZEN . Przeprowadziła ponad 5000 sesji coachingowych (indywidualnych i grupowych), a umiejętności miękkie łączy ze ścisłym umysłem inżyniera. Nabyła doświadczenie w Polsce i za granicą (Szwajcaria), pracując jako mediator, pomagając w rozwiązywaniu konfliktów i osiąganiu porozumień opartych na zasadzie wygrany-wygrany. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu autorskich warsztatów z zakresu kompetencji liderskich.

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

on-line

ZAPISY ZAMKNIĘTE