KRE-AKTYWNI! INTENSYWNY TRENING TWÓRCZOŚCI

22.05.2019, 17:30 -19.00

Czy twórczość można ćwiczyć? Jak najbardziej! Tak podpowiadają nam psychologowie twórczości. Zapraszamy na intensywnie kreatywne warsztaty, które za pomocą różnorodnych technik wydobędą najbardziej szalone pomysły ze zmęczonych rutyną umysłów!

Kre-aktywni to dynamiczny trening umiejętności nieszablonowego szukania rozwiązań, kojarzenia, abstrahowania i generowania pomysłów. Jest kierowany do osób:

  • pragnących rozwijać swoje kompetencje zawodowe, jak innowacyjne myślenie i umiejętność współpracy
  • ceniących wszechstronny rozwój osobowości
  • obciążonych rutyną
  • szukających inspiracji do rozwijania artystycznych pasji
  • chcących świetnie się bawić i otworzyć na niczym nie pohamowaną twórczość!

Trening składa się z różnorodnych technik wywiedzionych z psychologii twórczości. Uczestnicy będę pracować za pomocą słowa, obrazu, języka ciała i codziennych przedmiotów – tworzywem może być wszystko! Zróżnicowane ćwiczenia zakładają różne formy pracy – indywidualne i w grupach oraz wykorzystują wybrane elementy sztuk plastycznych oraz teatru. Kre-aktywni to inspiracja do zmiany schematów myślenia zarówno w pracy zawodowej, jak i życiu prywatnym.

Udział w warsztatach jest darmowy. Trening jest kierowany do osób dorosłych.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł. Zasady zwrotu kaucji zostały opisane w zaakceptowanym przez Państwa "Regulaminie uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach". O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność wpłat.

Prowadzący: Weronika Jaśkiewicz

Studentka Edukacji dorosłych na Uniwersytecie Wrocławskim. Wierzy, że człowiek rozwija się całe życie. Szczególnie interesuje się edukacją nieformalną i uczeniem się przez uczestnictwo w kulturze. Jej pasją jest film oraz aktorstwo teatralne.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


    * Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.