KREATYWNE GOTOWANIE, CZYLI GOTUJEMY I WARSZTATUJEMY

05-09.08.2019, 7:30-16:30

Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 7 do 13 lat. 

Kreatywne gotowanie, to cykl składający się z 5 wyjątkowych spotkań. Sprawę potraktujemy całościowo i poważnie – dzieci poznają nie tylko czarodziejski świat różnorodnych smaków, ale także wykonają ręcznie robione arcydziełka. Sztuka i jedzenie to zawsze dobre połączenie!

Warsztaty kulinarne w Krzywym Kominie to seria zajęć zorganizowanych z dbałością o bezpieczeństwo, podczas których dzieci odkryją, że gotowanie nie musi być tylko zwykłą, codzienną czynnością. Wręcz przeciwnie! Okaże się, że samodzielne przygotowywanie posiłków może sprawiać wielką przyjemność. Warsztaty kulinarne przeniosą najmłodszych do świata kolorów, przypraw, smaków i zapachów.

PONIEDZIAŁEK. „Obrazy z jedzenia i sałatka pełna zdrowia”

Czy można stworzyć obraz z jedzenia, a potem go zjeść? Oczywiście, że można ! Za pomocą kolorowych warzyw, owoców i dodatków stworzymy jedyne w swoim rodzaju obrazy po czym je zjemy z apetytem! Żeby wykorzystać pozostałe pyszne elementy razem pokroimy kolorową sałatkę pełną witamin. Będzie soczyście, świeżo i bardzo zdrowo!

WTOREK. „Pizza nie taka zwykła i warsztaty kreatywne”

Warsztaty podczas których powstanie pizza o najbardziej wymyślnych kształtach kota, bagietki czy ksieżyca. Po zjedzeniu i zapełnieniu brzuchów własnoręcznie wykonamy wymyślne magnesy na lodówkę nie tylko w kształcie pizzy.

ŚRODA. „Muffinki i warsztaty kreatywne” 

Muffinkowa środa, czyli szał dla łasuchów. Upieczemy muffinki, po czym pięknie je udekorujemy. Po pieczeniu czas na kreatywne warsztaty. Wykonamy obrazki metodą collage’u za pomocą jedzeniowych zdjęć niczym mistrz Arcimboldo!

CZWARTEK. „Makarony w ruch i warsztaty kreatywne”

Makarony na dwa sposoby to wspaniała propozycja dla makaronowych fanów. Jeden będzie na słodko, drugi na słono. Po makaronowej uczcie wykonamy makaronową biżuterię.

PIĄTEK. „Robimy książki kucharskie i torby z naturalnymi stemplami” 

Zapoznani ze sztuką kulinarną własnoręcznie wykonamy kolorowe, szalone książki kucharskie, by w przyszłości notować i malować potrawy będące wynikiem naszych kulinarnych podróży…. .Książkę będziemy mogli zapakować we własnoręcznie udekorowaną bawełnianą, eko torbę za pomocą stempli pochodzących z natury.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Istnieje możliwość zapisania dzieci na cały turnus  lub tylko na warsztaty w poszczególne dni.

Cena:

1) 590 zł cena cyklu/turnusu. Przy zapisie rodzeństwa otrzymasz 80 zł rabatu od całości kwoty (rabat nie łączy się z innymi promocjami oprócz tych obowiązujących przy niniejszym zapisie) 

2) 125 zł za cały jeden dzień

3) Możesz zapisać swoje dziecko na pojedynczy warsztaty – 59 zł / DODATKOWA OPCJA WYKUPIENIA OBIADU + 18 zł (zupa+ 2 danie)

4) Godziny w jakich Twoje dziecko będzie z nami ustalasz Ty, musisz tylko nas o tym poinformować!

Co obejmuje cena?

  • fantastycznych prowadzących i animatorów
  • warsztaty i kreatywne animacje
  • wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów
  • wyżywienie

Ramowy plan dnia:

7:30 – 8:30 – czas na przyjście dzieci, zabawy integracyjne

8:30 – 9:00 – śniadanie (w wybrane dni zapraszamy dzieci do wspólnego, kreatywnego przygotowania śniadania)

9:00 -10:00 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

10:00 -12:00 – zajęcia warsztatowe cz.1

12:00-12:30 – przerwa w zajęciach, obiad (zupa), zabawy ruchowe

12:30 -14:00 – zajęcia warsztatowe cz. 2

14:00 -14:30 – obiad (II danie)

14:30 -15:30 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

15:30 -16:00 – podwieczorek (owoce, jogurt, soki, ciepłe napoje)

16:00 -16:30 – odbiór dzieci

Prowadzący: Agata Łoś

Wrocławianka zakochana we wszystkim co zielone. Uprawia ogródki, zazielenia parapety, zjada zielone rośliny i obdarowuje zielonym wszystkich naokoło. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej, plastyczka z miłości odziedziczonej po ojcu, z wykształcenia filolożka oraz nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna. Matka dwóch nastoletnich córek, żona początkującego browarnika i opiekunka zezowatego psa. Uwielbia las, jazdę na rowerze i słodycze.

Cena:

590 zł 531 zł

-10% ( do 31.07)

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE