KREOWANIE WIZERUNKU W BIZNESIE KULTURY

09.10.2019, 10:00-15:00

Prowadząc własną firmę, kontrahenci oraz bliskie środowisko odbiera nas przez pryzmat naszych zachowań, osiągnięć oraz sposobu pracy. Czasem jednak brak wiedzy na temat konieczności budowania świadomego wizerunku sprawia, że zamiast w naturalny sposób przyciągać klientów, klienci po prostu nas omijają.

Szkolenie skierowane jest do osób, które stawiają pierwsze kroki w biznesie i chcą dowiedzieć się, jakie elementy wpływają na nasz wizerunek oraz jakie narzędzia należy wykorzystywać, aby go wzmacniać. Wspólnie omówimy przykłady dobrych i złych praktyk.
 
Podczas szkolenia:
  • poznasz podstawowe elementy marketingu
  • zwiększysz świadomość oddziaływania wizerunku
  • rozwiniesz zdolności autoprezentacji
  • nauczysz się zwiększania wiarygodności i skuteczności oddziaływania

Z warsztatów wyniesiesz wiedzę, doświadczenie i użyteczne narzędzia, które pomogą Ci wcielać w życie twórcze inicjatywy w sposób świadomy, kompetentny i przede wszystkim skuteczny!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Warsztaty są częścią programu pracowni Kultura Lidera Kultury. To cykl szkoleń i warsztatów w ramach projektu “Trampolina do Kultury”. Warsztaty pracowni koncentrują się na kluczowych kompetencjach lidera kultury, jak zarządzanie własnym projektem, kreowanie wizerunku czy umiejętności komunikacyjne. 


Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Jowita Lis

Kobieta o pełnym sercu i silnie rozwiniętej intuicji. "Chcę, żebyś w pełni wykorzystał/a swój potencjał i żył/a na własnych warunkach". Założycielka luxMANDALA, kulturoznawczyni, artystka wizualna, menedżerka kultury. Certyfikowanie: Art Therapy Life Coach, trener kart Points of You, Crystal Reiki Master/Teacher, The Certified Intuitive Master Coach Program

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

40

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE