KUBEK Z MAPĄ WARTOŚCI

02.04.2020, 18.00-20.30

Życie według własnych przekonań i wartości to klucz do trwałego spokoju i wolności. Świadomość Twoich najwyższych wartości da Ci możliwość robienia w życiu tego, co sprawia Ci głęboką satysfakcję i daje prawdziwe szczęście ❤  ️

Jeżeli potrzebujesz zwolnić na chwilę, oderwać się od codziennego natłoku obowiązków i zastanowić się, czy rzeczywiście tak wiele rzeczy i spraw w życiu: „trzeba”, „powinno się”, „musisz”, „jest niemożliwych”, „nie da się”, „tak to już jest” – zapraszam Cię serdecznie na moje warsztaty. Wspólnie porozmawiamy o wartościach: czym są, jaką rolę w naszym życiu odgrywają i o tym dlaczego życie wobec własnych przekonań i wartości jest tak ważne.

Będzie to również czas, kiedy doznasz stanu głębokiej relaksacji i przeniesiesz się na moment do swojego wnętrza, bo przecież ono jest skarbnicą naszych wartości. Bardzo chętnie podzielę się z Tobą swoją pasją, a zarazem sposobem na redukcję stresu i pozbycie się napięcia.

Będziemy tworzyć! Pokażę Ci jak w szybki i prosty sposób stworzyć na kubku własną mapę wartości. Dlaczego na kubku? Bo codziennie, przy porannej kawie będziesz mógł patrzeć z dumą na ścieżkę Twoich priorytetów, którymi się w życiu kierujesz i pamiętać o tym, co jest dla Ciebie najważniejsze.

Aby wziąć udział w warsztatach, nie trzeba posiadać żadnych umiejętności plastycznych. Będziemy malować/pisać intuicyjnie, od serca - tak jak nam w duszy gra. Część warsztatów przeznaczona będzie na krótkie sesje medytacyjne, w celu rozluźnienia, uwolnienia napięcia, wyciszenia się i poprawy koncentracji.

Materiały takie jak kubki, farby, pisaki oraz pozostałe przedmioty niezbędne do pracy - zapewnia prowadząca. Jedyne, co musisz ze sobą wziąć to pozytywne nastawienie i wiarę we własne możliwości.

Kubki wykonane na warsztatach wymagają wypalenia w wysokiej temperaturze w celu utrwalenia farb. Czas oczekiwania na Wasze dzieła będzie wynosił około 3-5dni.

Prowadzący: Edyta Karpicka

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego- kierunek zarządzanie. Łączy przyjemne z pożytecznym i trenuje uważność malując kubki, filiżanki, cukierniczki czy ubrania na zamówienie. Nie boi się nowych wyzwań, a z niepowodzeń wyciąga lekcje na lepszą przyszłość. Pochłonięta psychologią i poznawaniem swojego wnętrza, każdą wolną chwilę poświęca na czytanie, medytację i „wietrzenie głowy”.

Cena:

69 zł

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.