KWIATOWE KOLAŻE - WARSZTATY DLA DZIECI I BRAVE KIDS

29.08.2020, 14.00-15.00

Mali artyści do dzieła! Zapraszamy wszystkich dzieci na warsztaty z tworzenia kwiatowych kolaży w ramach festiwalu Brave Kids pod wrocławskim niebem! Kolaż (collage) to technika polegająca na łączeniu dowolnych elementów i nadawanie im nowego kontekstu. Każdy potrafi zrobić kolaż i to naprawdę niezły! Tutaj wszystkie chwyty i kolory  są dozwolone!

 

"Bądźcie razem z Brave Kids pod wrocławskim niebem!"

Wiek dzieci: od 5 lat

Sprawdź cały program wydarzenia w CRZ Krzywy Komin >>> Kliknij!

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

O festiwalu Brave Kids:

Wydarzenie łączy w sobie festiwal dziecięcych grup artystycznych (zarówno grup działających latem w ramach Brave Kids, jak również zaproszonych z całej Polski profesjonalnych młodzieżowych i dziecięcych artystów) z lokalnymi działaniami wrocławskich organizacji pozarządowych, kolektywów, instytucji i grup - zaprosiliśmy je, by tego dnia plenerowe przestrzenie stały się sceną kilkudziesięciu wydarzeń zebranych pod wspólnym szyldem “Brave Kids pod wrocławskim niebem”.

Odchodzimy od jednego centralnego wydarzenia, jakim do tej pory był Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids i wchodzimy w przestrzeń miasta z propozycjami różnorodnych animacji, które odbywać się będą na placach i skwerach. W tym dniu zaplanowanym z dziećmi i z myślą o dzieciach ograniczać nas może jedynie wrocławskie niebo!
Wciąż w bezpiecznym dystansie - będziemy tego dnia razem.

Wszystkie zaplanowane wydarzenia są organizowane z uwzględnieniem wytycznych GIS oraz Ministerstwa Zdrowia.

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Wydarzenie odbywa się w ramach 11. edycji #BraveKids. Finansowane jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz środków Gminy Wrocław.

Prowadzący: Aleksandra Niemiec

Absolwentka Wydziału Grafiki na ASP we Wrocławiu, od 2006 roku związana z florystyką.Od 2010 r. współpracuje z ogólnopolskim pismem florystycznym jako grafik, redaktor, współorganizator sesji zdjęciowych oraz twórca zamieszczanych w piśmie aranżacji florystycznych. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i pasją podczas licznych warsztatów z projektowania graficznego, rękodzieła artystycznego i florystycznego. Zajęcia dedykuje wszystkim miłośnikom natury, designu i twórczego spędzania czasu. Jako grafik stawia na prostotę i pomysłowość. Uwielbia robić kolaże sytuacyjne i ożywiać stare zdjęcia z albumu rodzinnego przekształcając je na gify.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE