KWIETNIKI - WIOSENNE WARSZTATY WYPLATANIA MAKRAMY

11.05.2019, 12:00 - 14:00

Z okazji 6. urodzin Krzywego Komina zapraszamy na niezwykłe warsztaty DIY w ramach wydarzenia Krzywe Uro - Party&Arty. Dołączcie do wspólnego świętowania i bawcie się razem z nami tworząc wspaniałe dzieła sztuki użytkowej!

Dopadło Was wiosenne przesilenie? Pogoda wciąż nie pozwala schować ciężkich płaszczy  głęboko do szafy? Potrzebujecie wyciszenia i nowej energii do działania? Przyjdźcie do Krzywego Komina na wiosenne warsztaty wyplatania makramy i wplećcie do swojej codzienności radość tworzenia!

W przyjemnej, relaksującej atmosferze artystycznego, urodzinowego pikniku będziemy uczyć się znanej od starożytności sztuki wiązania sznurków. Poznając różne rodzaje splotów, wyczarujemy modne, naturalne kwietniki, będące ozdobą pasującą do wnętrz w stylu skandynawskim, boho i urban jungle.

Stworzone przez Was kwietniki zawisną później w przestrzeni Krzywego Komina i będą podziwiane przez gości odwiedzających nasze centrum! Staną się elementem dekoracyjnym, dzięki którym nasze rośliny będą wyglądać jeszcze piękniej!

Czas trwania warsztatów: 2h

Zapewniamy wszystkie materiały potrzebne do wyplatania!


 

Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji). O przyjęciu na warsztaty decyduje kolejność wpłat.

Zobacz pełny harmonogram Krzywe Uro - Party&Arty - KLIKNIJ TUTAJ!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Program realizowany jest w ramach projektu "Prowadzenie  Centrum Rozwoju Zawodowego Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND & CRZ Krzywy Komin & Grupakreatywni.pl 

Prowadzący: Aleksandra Matusik

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz studentka Komunikacji wizerunkowej UWr. Kreatywna dusza. Rysuje, projektuje, pisze i... wyplata. Zakochana w sztuce makramy. Uwielbia nadawać przestrzeniom charakteru poprzez własnoręcznie stworzone dekoracje. W rękodziele znajduje wyciszenie i oderwanie od codzienności. Estetka, ceniąca sobie dobry design na równi z dobrymi książkami i dobrym słowem.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

6

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE