HALLOWEEN W KRZYWYM KOMINIE

31.10.2020, 12.00-17.30

Potworna Noc zbliża się wielkimi krokami. Tak, tak już lada chwila Halloween!!! Uwaga na latające nietoperze i strrrrasznie fajne zabawy! Zapraszamy wszystkie małe czarownice, dzikie stworki i potworki na kreatywne warsztaty do Krzywego Komina. W programie – malowanie ceramiki,  tworzenie halloweenowych lampionów i mrożące krew w żyłach eksperymenty. Motywem przewodnim podczas upiornych zajęć będą duszki, dynie, nietoperze, czarownice, kociołki, pajęczyny i wszystko to, co kojarzy nam się z mroczną datą 31 października.

Zachęcamy do  przychodzenia w halloweenowych strojach, by jeszcze bardziej poczuć klimat imprezy!

 Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 6 do 13 lat.

Program:

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Dzieci są odbierane z warsztatów, w recepcji budynku. Rodzice nie mają możliwości wchodzenia do sal warsztatowych.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.

Cena:

59 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE