MAKIJAŻ BIZNESOWY - DOBRY WSTĘP DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ

07.12.2020, 13.00-17.00

Poznaj sztukę makijażu!

Zajęcia dedykowane są zarówno dla osób, które interesują się wizażem i chcą doskonalić swój warsztat, jak również dla kobiet, które pragną zadbać o dobry wizerunek podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z przeprowadzonych badań wynika, że 33 proc. pracodawców już w przeciągu pierwszych 90 sekund rozmowy kwalifikacyjnej wie, czy zatrudni danego kandydata. Na ich decyzję ogromny wpływ ma wizerunek potencjalnego pracownika. Bardzo ważnym elementem naszego wyglądu jest odpowiedni makijaż. Makijaż na tę okazję powinien być subtelny, stonowany i powinien stanowić jedynie uzupełnienie stroju. Przygotowując naszą twarz do rozmowy o pracę, musimy pamiętać o kanonie makijażu biznesowego. Ważne są kolory, które będą modelowały kształt twarzy oraz produkty, które subtelnie podkreślą urodę. Wygląd powinien komunikować kompetentność, schludność i dbałość o szczegóły, a pewność siebie, którą zyskasz dzięki profesjonalnemu makijażowi, ułatwi prezentację kwalifikacji i doświadczenia.

Warsztaty nauczą Was, w jaki sposób wykonać makijaż na potrzeby rozmowy kwalifikacyjnej prowadzonej online. Co podkreślić, aby złapać kontakt wzrokowy z potencjalnym pracodawcą i dzięki temu poprowadzić prawidłowo rozmowę.

Warsztaty makijażu obejmują :

  • teorię makijażu biznesowego
  • pokaz makijażu biznesowego na modelce
  • nauka wykonania makijażu z doborem odpowiednich kosmetyków dla siebie.

 *Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

.........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Prowadzący: Małgorzata Maroń

„Nadrzędnym celem makijażu jest uzyskanie bardziej korzystnego wyglądu twarzy” – to motto przyświeca jej zawsze , gdy w ruch idą pędzle a płótnem jest twarz kobiety. Tworzy makijaże subtelne, kobiece i zawsze dostosowane indywidualnie do Klientki. Magister Pedagogiki . Wizażystka z pasji i zamiłowania. Od 15 lat związana z zawodem makijażysty. Wizaż to jej miłość i życiowa droga, którą kiedyś zapisano jej w gwiazdach. Ukończona Akademia Wizażu i Stylizacji, uczestniczka wielu kursów zarówno wizażu, fryzjerstwa czy stylizacji brwi. Jej specjalność to makijaże BEAUTY, które wydobywają z kobiety jej naturalne piękno. Przez ostatnie lata kreowała makijaże do wielu sesji modowych i lookbookowych, ma za sobą liczne produkcje reklamowe. Na swoim koncie ma współpracę z takimi markami jak : Media Markt, Hepatil & Mastercook, Heineken, Wysokie Obcasy, EMC, Just White Shirts, publikacje w magazynach itp. Od kilku lat prowadzi zajęcia z pracowni i technik makijażu w szkole artystycznej. Ceni szczerość i pracowitość. Uwielbia spacery i teatr. Zakochana w córce Zofii.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

5

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE