MAKIJAŻ WIECZOROWY W STYLU KIM KARDASHIAN

24.04.2021, 09.00-15.00

Poznaj sztukę makijażu!

Warsztaty makijażu skierowane są do osób zajmujących się makijażem (wizażystki, kosmetyczki), które chcą pogłębić wiedzę z zakresu makijażu profesjonalnego, w celu powrotu na rynek pracy lub rozwoju własnej działalności.

Szkolenie nastawione jest na kreowanie postaw twórczych uczestników, jak również rozwój umiejętności praktycznych.

  • 24 kwietnia - Makijaż wieczorowy w stylu Kim Kardashian

Program kursu obejmuje pokaz makijażu z omówieniem kosmetyków oraz pracę własną na modelce pod stałą opieką dydaktyczną instruktora.

Podczas szkolenia poznacie nowe techniki pracy wizażystów oraz podniesiecie swoje kwalifikacje zawodowe.

Uczestnicy szkolenia zapewniają we własnym zakresie :
  • modelki - prosimy o przybycie o godz. 12.00
  • pędzle
  • kępki

*  Uczestnicy otrzymują w formie elektronicznej certyfikat potwierdzający udział  w szkoleniu.


*  Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji).

Program realizowany jest w ramach projektu "Nasz Krzywy Komin" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Organizatorzy: Fundacja OPEN MIND 

Prowadzący: Małgorzata Maroń

„Nadrzędnym celem makijażu jest uzyskanie bardziej korzystnego wyglądu twarzy” – to motto przyświeca jej zawsze , gdy w ruch idą pędzle a płótnem jest twarz kobiety. Tworzy makijaże subtelne, kobiece i zawsze dostosowane indywidualnie do Klientki. Magister Pedagogiki . Wizażystka z pasji i zamiłowania. Od 15 lat związana z zawodem makijażysty. Wizaż to jej miłość i życiowa droga, którą kiedyś zapisano jej w gwiazdach. Ukończona Akademia Wizażu i Stylizacji, uczestniczka wielu kursów zarówno wizażu, fryzjerstwa czy stylizacji brwi. Jej specjalność to makijaże BEAUTY, które wydobywają z kobiety jej naturalne piękno. Przez ostatnie lata kreowała makijaże do wielu sesji modowych i lookbookowych, ma za sobą liczne produkcje reklamowe. Na swoim koncie ma współpracę z takimi markami jak : Media Markt, Hepatil & Mastercook, Heineken, Wysokie Obcasy, EMC, Just White Shirts, publikacje w magazynach itp. Od kilku lat prowadzi zajęcia z pracowni i technik makijażu w szkole artystycznej. Ceni szczerość i pracowitość. Uwielbia spacery i teatr. Zakochana w córce Zofii.

Cena:

DARMOWE

30 zł zwrotna zaliczka

Ilość miejsc:

8

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE