MAKRO DLA JANA NERKI. CHARYTATYWNA WYSTAWA ZDJĘĆ MACIEJA BERNATA

21.10-10.11.2019, 18:00

Fundacja VOTUM zaprasza na magiczną wystawę zdjęć Macieja Bernata.

W Centrum Rozwoju Zawodowego "Krzywy Komin" zobaczymy makrofotografię dolnośląskiej fauny i flory. Każde z kilkunastu zdjęć, które zobaczyć będzie można od 21 października do 10 listopada 2019 roku, będzie można wylicytować. Dochód z aukcji zostanie przekazany na rehabilitację Jana Nerki.

Wernisaż: 21 października, godz.  18:00

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

O autorze:
Autorem fotografii jest Maciej Bernat, absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej. Pomimo innego kierunku wykształcenia, od dziecka pasjonuje się makrofotografią przyrodniczą i grafiką. Swoje umiejętności rozwijał metodą prób i błędów, ukazując fascynujący świat ukryty pod naszymi stopami.

O podopiecznym Fundacji VOTUM:
Jan Nerka był przed wypadkiem kochającym mężem, tatą i dziadkiem. Był pracowitym oraz wesołym mężczyzną. W październiku 2018 r., jadąc na rowerze, został potrącony przez samochód. Jego życie uległo diametralnej zmianie. Po ciężkim urazie mózgu nie może samodzielnie wykonywać podstawowych czynności. Wymaga całodobowej opieki. Potrzebna jest również długotrwała rehabilitacja.
Jana Nerkę można wesprzeć przez stronę: https://www.siepomaga.pl/jan-nerka

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ


* Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.