MALARSTWO OLEJNE

24.04.2020, 17:00 – 20:00

Zapraszamy na niezwykłe warsztaty malarskie z cyklu Tu i Teraz. To czas, kiedy będziecie mieli okazję zrelaksować się i stworzyć swoje pierwsze olejne obrazy.

Na warsztatach w Krzywym Kominie czekać będą wszystkie niezbędne materiały: pędzle, palety, media i podłoża malarskie (format ok. A4), inspiracje do wykonania obrazów oraz fachowa pomoc instruktorki.

Na miejscu mamy też pyszną herbatkę i ciasteczka, aby w pełni cieszyć się czasem tu i teraz.

Na warsztatach będziecie mieli okazję zapoznać się z techniką i spróbować swoich sił w nowej materii. Gotowe prace, będzie można zostawić na miejscu do wyschnięcia i odebrać w umówionym terminie lub od razu zabrać do domu.

Warsztaty kierowane są do każdego. Nie musisz mieć żadnych wcześniejszych doświadczeń. Malarstwo olejne to wspaniała technika, dająca dużo satysfakcji i szansy rozwoju. Na miejscu otrzymasz wiele konkretnych wskazówek i rozwiązań, które ułatwią uzyskanie pożądanych efektów.

Prowadzący: Dominika Chochołowska-Bocian

Malarka, scenografka, instruktorka zajęć artystycznych. Miłośniczka i aktywna twórczyni teatru plastycznego, autorka lalek teatralnych i artystycznych. Wykładowczyni Rysunku i Malarstwa we Wrocławskiej Szkole Fotografii Afa. Założycielka Secret Spot. Absolwentka ASP we Wrocławiu (na wydziale malarstwa + fakultet ze scenografii) oraz studium charakteryzacji filmowej i teatralnej. Stypendystka Accademii di Belle Artii we Włoszech. Organizatorka projektu Artyści dla Ukrainy ART BRIDGE. Od lat współpracuje z fundacjami i organizacjami, tworząc spektakle i autorskie zajęcia artystyczne dla dzieci młodzieży i dorosłych (m. in. Krzywy Komin, Wrocławskie Centrum Twórczości Dziecka, Stowarzyszenie Nowe Horyzonty, Trampolina, Centrum Inicjatyw Wszelkich, Biuro ESK 2016- Mikrogranty, Autonomia-pracownia działań twórczych).

Cena:

250 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


    * Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.