MAŁE KOBIETKI. MAGICZNE DIY - WARSZTATY DLA DZIECI

06.03.2021, 15:00 - 17:00

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na kreatywne, inspirujace i pełne radości  warsztaty DIY!

To będzie wyjatkowe spotkanie w gronie wspaniałych dziewczyn. Podczas zajęć powstaną naturalne obrazy na bazie deseczki, suszonych kwiatów, kolorowych  tasiemek i sznurków.  Do tego garść wyobraźni i arcydziełko gotowe! Proste przyjemności uczynią ten dzień piękniejszym! A kwiatowa kompozycja wprawi nas w prawdziwy zachwyt na długi czas ❤️

Wiek uczestniczek: 7-13 lat

 


*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

69 zł

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE