MALINOWY PRYSZNIC - ZRÓB SOBIE KOSMETYK

29.07-02.08.2019, 7:30-16:30

Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 7 do 13 lat.

Będziemy czarować z natury! Zanurzymy się w świat cudownie aromatycznych olejków, suszonych ziół i kwiatów. Wykorzystam bogactwo roślin, by stworzyć delikatne, orzeźwiające, pachnące latem kosmetyki. Mamy mnóstwo pomysłów i proste receptury. A tworzenie takich kompozycji i mikstur to wielka frajda  i niesamowicie kusząca przygoda. Zapach słodkich pomarańczy i malin będzie unosił się w powietrzu!

 

PONIEDZIAŁEK. Glicerynowe mydełka i leśne saszetki do kąpieli

Na warsztatach uczestnicy skomponują piękne, kolorowe mydełka tzw. metodą „Melt & Pour”. Poznają sposoby wzbogacenia bazy glicerynowej o różnorodne składniki pielęgnacyjne. To fajna zabawa dobierać i łączyć produkty, które z pewnością polubi wrażliwa skóra dziecka. Wszystkie są naturalne, przyjazne dla środowiska. Do dyspozycji będą różne, ciekawe kształty foremek. W drugiej części warsztatów przygotujemy pachnące woreczki do kąpieli.

WTOREK. Kule musujące / szyjemy kosmetyczki

Kąpiel pełna zabawy! Na warsztatach przygotujemy musujące kule, które wypełnią cudownym aromatem całą łazienkę, a wodę wzbogacą cennymi minerałami i składnikami pielęgnacyjnymi. W drugiej części warsztatów uszyjemy kolorowe kosmetyczki.

ŚRODA. Błyszczyk do ust / ozdabianie koszulek

Błyszczyk cud malina! Na warsztatach powstaną naturalne, ochronne błyszczyki do ust, których kolor wzbogacimy suszonymi malinami. W drugiej części warsztatów pobawimy się w ozdabianie wakacyjnych koszulek przy pomocy stempli i farb do tkanin. (Prosimy o przyniesienie własnych jasnych, najlepiej bez nadruków t-shirtów:)

CZWARTEK. Biżuteria / organizer na na skarby

Wyczarujemy oryginalną biżuterię z materiałów naturalnych oraz pochodzących z recyklingu. Kolorowe bransoletki, naszyjniki staną się piękną ozdobą wakacyjnej stylizacji. W drugiej części warsztatów przygotujemy organizery na nasze skarby.

PIĄTEK. Naturalne świece / dekoracyjne podstawki

Podczas warsztatów skomponujemy ekologiczne świece na bazie surowców roślinnych. Gotowe świece będziemy pięknie pakować w ozdobne materiały. Do kompletu przygotujemy własnoręcznie dekoracyjne podstawki pod świeczki.

.........................................................................................................................................................................................

CENA:

1) 590 zł cena cyklu/turnusu. Przy zapisie rodzeństwa otrzymasz 80 zł rabatu od całości kwoty. (rabat nie łączy się z innymi promocjami oprócz tych obowiązujących przy niniejszym zapisie) 

2) 125 zł za cały jeden dzień

3) Możesz zapisać swoje dziecko na pojedynczy warsztaty – 59 zł (+ możliwość wykupienia posiłku 12 zł)

4) Godziny w jakich Twoje dziecko będzie z nami ustalasz Ty!

CO OBEJMUJE CENA?

  • fantastycznych prowadzących i animatorów
  • warsztaty i kreatywne animacje
  • wodę, soki i ciepłe napoje podczas warsztatów
  • wyżywienie

RAMOWY PLAN DNIA WARSZTATOWEGO

7:30 – 8:30 – czas na przyjście dzieci, zabawy integracyjne

8:30 – 9:00 – śniadanie (w wybrane dni zapraszamy dzieci do wspólnego, kreatywnego przygotowania śniadania)

9:00 -10:00 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

10:00 -12:00 – zajęcia warsztatowe  cz.1

12:00-12:30 - przerwa w zajęciach, obiad (zupa), zabawy ruchowe

12:30 -14:00 – zajęcia warsztatowe cz. 2

14:00 -14:30 – obiad (II danie)

14:30 -15:30 – zajęcia kreatywne zgodnie z zainteresowaniem dzieci, wyjścia na dwór, zabawy ruchowe

15:30 -16:00 – podwieczorek (owoce, jogurt, soki, ciepłe napoje)

16:00 -16:30 – odbiór dzieci

Prowadzący: Jolanta Łapinkiewicz

Z wykształcenia kulturoznawca, krytyk artystyczny i technik fotografii. Od lat zaangażowana w lokalne inicjatywy społeczno-kulturalne. Animatorka kreatywnych zajęć dla dzieci. Entuzjastka upcyklingu i tradycyjnego rzemiosła. Miłośniczka wszystkiego co zielone!

Cena:

590 zł 531 zł

-10% do 31.07.2019

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE