MALOWANIE CERAMIKI, ŻE HEJ. WARSZTAT BEZPŁATNY

26.09.2021, 12:30-14:30

Zapraszamy na drugi dzień spotkania z „Malowaniem ceramiki” pod skrzydłami Edyty Karpickiej.  Przyłączcie się do nas i sprawdźcie jak wielką radość sprawia możliwość własnoręcznego zdobienia przedmiotów codziennego użytku. 


Fundacja OPEN MIND zaprasza na zajęcia podczas, których przekonacie się, że tkwią w Was nieograniczone pokłady kreatywności i twórczych mocy! Nauczycie się jak ręcznie malować ceramiczne wyroby, które mamy w swoich domach.  Filiżanki, kubeczki, talerzyki, mleczniki i co tylko przyjdzie Wam do głowy, a jest z ceramiki i można wybrana rzecz wypalić w  piekarniku. Uzbrojeni w wiedzę i umiejętności możecie śmiało przejrzeć  domowe zakątki. Na pewno znajdziecie przedmioty, które będziecie chcieli  ozdobić swoim własnym, niepowtarzalnym wzorem.


Podzielimy się z Wami pasją, a zarazem sprawdzonym sposobem na redukcję napięcia i stresu. Trening koncentracji i uważności również gwarantowany!
W skrócie: pokażemy Wam jak połączyć „przyjemnie z pożytecznym”. Aby wziąć udział w warsztatach, nie trzeba posiadać żadnych umiejętności plastycznych. BĘDZIEMY MALOWAĆ INTUICYJNIE, OD SERCA – TAK JAK NAM W ETNO DUSZY GRA. Puśćcie wodze fantazji i cieszcie się chwilą.

—————————-

UWAGA!
Materiały zapewnia organizator warsztatu Fundacja OPEN MIND. Wszystkie powstałe prace pozostają własnością Fundacji i będą zaprezentowane podczas finałowej projektu „Dolnośląskie kolażowanie” w dniach 11-30 grudnia 2021 r. Zatem do dzieła! Już dziś czujcie się zaproszeni na wernisaż wystawy 11 grudnia, bądźcie naszymi gośćmi specjalnymi! * Szczegóły wkrótce 🙂


—————————-

Warsztaty w Strefie ETNO FUN odbywają się w ramach projektu „Dolny Śląsk Wita! Rzemiosło”, współfinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu


—————————-
*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) 

Szanowni Państwo informujemy o konieczności zachowania wzmożonych środków ostrożności i konieczności stosowania się do zasad sanitarnych obowiązujących w związku z COVID-19. Dbajmy o siebie nawzajem. 

  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia
  • Przebywając w strefie ETNO FUN zdezynfekuj ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym będzie w widocznym miejscu).
  •  zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Zakrywajcie usta i nos.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

10

Miejsce wydarzenia:

ul. Świdnicka / ul. Oławska

ZAPISY ZAMKNIĘTE