Mama godzi życie z pracą

16.04.2016, 18:45 - 21:45

16.04Godzenie życia zawodowego z wychowywaniem dzieci w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Często chcemy być idealnymi rodzicami i idealnymi pracownikami zapominając w tym wszystkim o swoich potrzebach.

Nasz warsztat składający się z 3 części to połączenie ćwiczeń i sesji coachingowych z wymianą osobistych doświadczeń trenerek, które wiedzą jak godzić życie zawodowe, rodzinne i mieć czas na swoje potrzeby.

Część 1. Ćwiczenia coachingowe.

  • Odkryjesz czym jest i co tak naprawdę znaczy dla Ciebie równowaga pomiędzy życiem zawodowym, czasem dla siebie i rodziny
  • Ocenisz na jakim jest ona obecnie poziomie i zdecydujesz co możesz zrobić, aby zacząć godzić obowiązki i spełniać swoje potrzeby
  • Określisz 3 rzeczy jakie chciałabyś osiągnąć przez najbliższe 6 miesięcy i stworzysz dokładny plan, który pomoże Ci w ich realizacji

Część 2. Wymiana doświadczeń z innymi mamami.

  • Trenerki podzielą się swoim doświadczeniem o tym jak one skutecznie łączą prowadzenie własnej firmy, pracę na etacie z wychowywaniem dzieci oraz realizację własnych potrzeb.

Część 3. Indywidualna sesja coachingowa.

  • 45 min osobistej rozmowy z wybranym przez Ciebie coachem - do wykorzystania w ciągu miesiąca po zakończeniu kursu. Czas i datę ustalisz indywidualnie z coachem. Podczas sesji coach pomoże Ci pokonać Twoje osobiste wyzwania związane z dokonaniem zmiany zawodowej lub powrotem do pracy.
Zastanawiasz się na czym polega sesja coachingowa?

Coaching to wspomaganie ludzi w zdobyciu tego, czego pragną bez robienia tego za nich lub mówienia im, co mają robić. Bo każdy z nas wszystkie zasoby do tego, żeby skutecznie działać - trzeba je tylko uruchomić.

Coach przysłuchuje się temu, co mu powiesz i wie, jakie zadać pytanie, żeby ci pomóc. Dzięki trafnym pytaniom dokonasz własnych odkryć, które doprowadzą cię do znalezienia często zaskakujących rozwiązań. Coaching pomaga też wyzbyć się wewnętrznych barier i ograniczeń, które powstrzymują Cię przed dojściem do celu.

 

Prowadzący: Katarzyna Krupa

Coach, mentor, trener, program manager programów szkoleniowych w firmie Google od 8 lat. Dodatkowo prowadzi swoją firmę rozwoju osobistego www.ilikemymondays.pl gdzie wspiera ludzi w odkrywaniu ich potencjału i tworzeniu ścieżki kariery dostosowanej do ich wartości, talentów oraz mocnych stron. Podczas sesji coachingowych wspomaga jak godzić życie prywatne z życiem zawodowym i znaleźć w tym wszystkim czas dla siebie. Poza pracą uwielbia spędzać czas przy maszynie do szycia tworząc dekoracje do domowych wnętrz.

Cena:

130 zł

Ilość miejsc:

20

ZAPISY ZAMKNIĘTE