Mandala z nakrętek

16.05.2015, 10:00-18:00

Mandala jest dziełem tworzonym dla samego tworzenia. Jej piękno tkwi nie w przetrwaniu lecz w ciągłym budowaniu, w czerpaniu radości z samego aktu powstawania a nie osiągnięcia celu.

Na naszych warsztatach spróbujemy odnaleźć tę radość, budując wspólnie mandalę z kolorowych nakrętek, w których zbieraniu drzemie moc pomagania. Opowiemy o znaczeniu mandali, jej pochodzeniu i historii a przede wszystkim doświadczymy piękna wspólnego jej tworzenia i ulotności.

Zapraszamy też do szerzenia nakrętkowych informacji www.facebook.com/nakretkowscy

Naszą nakrętkową mandalę z festiwalu Fama w Świnoujściu można zobaczyć na krótkiej animacji tuhttps://www.youtube.com/watch?v=1KX-vr1_rOI

Za cały projekt Nakrętkowscy dostaliśmy Nagrodę Specjalną na festiwalu 45 Famie w Świnoujściu.

Wydarzenie odbywa się w ramach Urodzin Krzywego Komina.

Prowadzący: Agnieszka Czapi Trzepizur

Wokalistka, aktorka, fotograf, projektuje zabawki i ubrania, pracuje z dziećmi i dorosłymi. Kocha sztukę i śmieci – w dużej mierze na tym opiera swoje działania. 15 lat doświadczenia na scenie, między innymi z Teatrem Kreatury, Elsynor, Apriori, kabaretem Długi. Zawodowy „czytacz” – marzy o dubbingu do bajek i czytaniu książek dorosłym widomym i niewidomym. Z nagród wokalnych jakie zdobyła cenisobie najbardziej Finał Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej i I miejsce na Festiwalu Jeremiego Przybory „Stacja Kutno”. Domyślić się można, że Kabaret Starszych Panów kocha szczególnie. Jeśli chodzi o osiągnięcia „śmieciarskie” chwali się projektem NAKRęTKOWSCY, który zdobył nagrodę specjalną na Festiwalu Fama w Świnoujściu w 2012r. Jeśli chodzi o życie.. chwali się życiem, drugim. Białaczkę i przeszczep szpiku uznaje za część swojej drogi. Drogą idzie pod górkę, bo kocha góry. I niezmiennie powtarza: jestem można chcieć więcej? można ale nie trzeba.. wszystko mogę! nic nie muszę!

Cena:

DARMOWE

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE