MAPA MARZEŃ - ZAMÓWIENIE NA SZCZĘŚCIE!

01.02.2020, 10:00-16:00

Każdy z nas ma plany, cele i marzenia, a początek Nowego Roku, to bardzo dobry czas na stworzenie takiej Mapy, która będzie poprowadziła Cię do celu przez cały rok, będzie wsparciem w chwilach zwątpienia i inspiracją do podejmowania działań na co dzień:)

Nasza wellbeingowa mapa pozwoli na zaplanowanie całego roku, który będzie w zgodzie z Tobą i Twoimi wartościami, umożliwi wprowadzenie pozytywnych zmian do swojego życia już od momentu jej stworzenia:)

Być może zechcesz dowiedzieć się, dlaczego Twoje postanowienia noworoczne szybko przestają działać 😉 Dzięki Mapie dotarcie do celu jest proste - wskaż punkt docelowy, uruchom GPS, wybierz trasę i kieruj się wskazówkami. Tak właśnie działa nasza Mapa Marzeń. Chcesz zrealizować swoje pragnienia – poznaj je, nazwij i trzymaj cały czas w świadomości. Jeśli to zrobisz, niemożliwe stanie się możliwe, trudne zrobi się łatwe, a odległe bliskie. Mapa marzeń i celów to świetne narzędzie rozwojowe, uruchamiające wewnętrzny GPS prowadzący nas do celu. Wydobywa na światło dzienne nasze wewnętrzne pragnienia, ulotne myśli, nazywa je i składa zamówienie światu.

Graficzny obraz marzeń, pragnień i celów aktywuje pozytywne nastawienie, budzi wewnętrzne zasoby, kierunkuje działania, utrzymuje kurs, wzmacnia konsekwencję i motywację. W efekcie zaczynasz spełniać marzenia! One się po prostu dzieją!

Zapraszamy Cię na osobiste spotkanie z TOBĄ, w trakcie, którego TY wyświetlisz swoje marzenia, obejrzysz je, dotkniesz i zasilisz energią życiową. Wyjdziesz z graficznym obrazem marzeń i celów, który, zawieszony w domu, będzie koncentrował TWOJE wysiłki, nadawał im kierunek, przypominał i skupiał codziennie na tym, czego pragniesz.
Zacznij realizować marzenia!!!

KORZYŚCI
• uświadomisz sobie jakie masz plany, cele i marzenia
• sprawdzisz, czy są faktycznie Twoje
• ustalisz swoje autentyczne wartości i priorytety
• zobaczysz, czy Twoje życie pozostaje w harmonii we wszystkich obszarach
• uporządkujesz swój świat, życie i codzienność
• zrobisz plan działania, aby Twoje plany, cele i marzenia się spełniły
• poprzez trening mentalny zaczniesz mocniej i skuteczniej programować się na ich realizację
• poznasz skuteczne narzędzia psychologii pozytywnej, podnoszące poziom odczuwanego szczęścia, pozytywności i dobrostanu
• dowiedziesz się jak można wykorzystać Mapę w pracy z innymi

DLA KOGO
Dla osób, dla których rozwój osobisty jest ważny i cenny oraz, dla tych co  chcą wprowadzić zmiany w swoje życie, czy to jako kolejny krok w procesie rozwojowym czy też jako początek drogi. Dla ludzi, którzy chcą odnaleźć siebie, swoje  PO CO, swój sens, chcą dowiedzieć się czego chcą i co jest dla nich samych ważne.

Praca z całą Mapą jak z jej elementami pozwala rozpoznać obszary trudne, wymagające pracy i również te, które będą silnymi stronami wspomagającymi procesy zmiany.

PROWADZĄCE:

Aneta Małaszuk – Kołodziejczak – trener osobistego szczęścia, psycholog, coach, trener absolwentka studiów coachingu w Erickson Collage International. Pomagam osobom, znaleźć ich własną drogę do szczęścia. Najczęściej pracuje z kobietami, które poczuły, że chcą wprowadzić w swoje życie zmiany, że wiele z obecnego życia przestało je satysfakcjonować, poczuły, że chcą i mogą żyć pełniej, tak by czerpać garściami z życia. Pasjonatka ludzi, literatury, podróżowania i rozwoju osobistego.

Agnieszka Czerkawska - praktyk psychologii pozytywnej, wellbeing ekspert, Happiness Coach, trener biznesu, lider, przedsiębiorca. CEO Wellbeing Institute, kierownik merytoryczny i wykładowca studiów podyplomowych Wellbeing w organizacji. Autorka publikacji o tematyce wellbeingu, szczęścia, pozytywności oraz zastosowania psychologii pozytywnej w praktyce opublikowanych m.in. w Personelu Plus, Strefie biznesu, książce Wellbeing w organizacji wydawnictwa INFOR.

Materiały: m.in. kolorowe szablony mapy oraz „DreamBooks” zapewniamy jako organizatorki.

Przynieść ze sobą swoje ulubione zdjęcie.

.................................................................................................................................................................................................................................................................................

Ilość miejsc jest ograniczona - obowiązują zapisy!

Zapisy:

W tytule proszę wpisać - Zapisy Mapa Marzeń – imię i nazwisko

ZAPRASZAMY:)

Cena:

99 zł

185 zł - za 2 osoby, 170 zł - za 3 osoby

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów