MENTORING SPOŁECZNY VS MENTORING W BIZNESIE

27.06.2019, 17:30 - 20:30

Kim jest Mentor? Czy tylko kimś z większymi umiejętnościami w danym obszarze ode mnie? Jak sprawnie wejść w rolę Mentora? Jakie umiejętności i postawę w sobie rozwinąć? Co mi daje wspieranie drugiej osoby? Warsztat przybliży wszystkie aspekty roli Mentora w biznesie oraz jako styl postawy w życiu.

Cele szkolenia:

# Poznasz kim jest Mentor i jak wygląda jego praca

# Zbadamy umiejętności i postawę przydatne w mentoringu

# Dowiesz się czym jest mentoring społeczny

# Zbadamy jak blisko Ci do pełnienia roli Mentoraå

Warsztaty skierowane są do wszystkich kobiet, których interesuje temat mentoringu, czują, że mogą z siebie dać więcej innym. Chcą nabyć wiedze w tym obszarze.

Zakres warsztatu:

# Warsztaty mówić będą o tym jak sprawnie wejść w rolę Mentora.

# Jak takie umiejętności i postawę w sobie rozwinąć.

# Odpowie na pytanie co mi daje wspieranie drugiej osoby.

# Warsztat przybliży wszystkie aspekty roli Mentora jako stylu postawy w życiu.

Prowadzący: Katarzyna Rutecka

Jestem coachem od września 2010 roku, kiedy to ukończyłam roczną Szkołę Profesjonalnego Coachingu w Krakowie. Po zdaniu egzaminu i spełnieniu wszystkich wymagań, uzyskałam certyfikat i najwyższy stopień licencji. Od września 2010 jestem nieprzerwanie w procesie coachingowym z klientami. O moim doświadczeniu i pozostałym wykształceniu możesz poczytać tutaj: na LinkedIin lub GoldenLine. Na co dzień zajmuję się rozwojem ludzi w międzynarodowej organizacji, ale mam też wieloletnie doświadczenie w pracy jako konsultant wdrażający rozwiązania HR w różnych firmach. Moim żywiołem jest ruch. Lubię być w powietrzu i w wodzie, pobiegać czy powyginać się na jodze. Czuję radość czytając książki, które są dla mnie, trochę jak narkotyk. Muzyka daje mi wolność i wiele przeżyć duchowych. Uwielbiam spotkania z przyjaciółmi i bliskimi znajomymi, bo wtedy mogę śmiać się, wspominać i prowadzimy długie „rozmowy Polaków”. W swojej pracy najczęściej skupiam się na podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Chętnie wykorzystuję także inne narzędzia oparte na wizualizacjach i różnych sposobach postrzegania problemów. Moja intuicja, odwaga i autentyczność często pomagają w pracy coacha podczas sesji. Lubię pracować z ludźmi, a każda sesja czy warsztaty to dla mnie spotkanie z drugim człowiekiem i jego światem.

Cena:

39 zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISY ZAMKNIĘTE