ROK METALOWEGO BAWOŁU 2021 - WYKŁAD FENG SHUI - ONLINE

27.01.2021, 16:30-18:30

Serdecznie zapraszam na wykład dotyczący feng shui w przestrzeni: domu, mieszkania i biura oraz Astrologii Chińskiej.

Wykład będzie okazją do poznania praktycznych zastosowań technik Chińskiej Metafizyki wspierających szczęście, zdrowie i powodzenie finansowe w  Roku Metalowego BAWOŁU

W Feng Shui istotny jest człowiek, przestrzeń w której mieszka i pracuje, a także czas. Dlatego co roku sprawdza się tak ważne oddziaływania nowych energii, które wraz z nadejściem nowego roku zmieniają się i napływają do użytkowanych przez nas przestrzeni. Ma to swoje istotne znaczenie dla ludzi w tych przestrzeniach żyjących czy pracujących. Ta sama przestrzeń może wpływać na jej użytkowników w różny sposób zarówno w pozytywnym jak i słabszym aspekcie dlatego warto wraz z nadejściem Nowego Chińskiego Roku je poznać. Podczas wykładu zostaną omówione aspekty oddziaływań energii rocznych z punktu widzenia feng shui: domu, mieszkania czy biura. Będzie można poznać pomocne techniki wspierające człowieka w przestrzeni, aby wiedzieć jak pobudził tą właściwą energię pomagającą w realizacji planów. To szczególne istotne po tak trudnym roku Szczura i ważne przed rozpoczęciem nietypowego roku Bawołu.

Poznają Państwo także wpływy energii roku Metalowego Bawołu na 12 znaków Chińskiego Zodiaku ( prognoza astrologiczna dla znaków zodiaku). To istotne gdyż każdy człowiek jest inny i ma swój unikalny wykres astrologiczny ze względu na moment urodzenia. Warto wiedzieć jakie są prognozy astrologiczne dla osób na podstawie nie tylko roku urodzenia, ale także bardziej zaawansowanych technik, które są bardzo pomocne.

Dowiedzą się Państwo jakie remedia zalecane są w przestrzeni użytkowej w 2021 roku oraz kiedy należy przeprowadzić remont domu czy mieszkania, aby przyniosło to jak najbardziej korzystne efekty, a kiedy się wstrzymać z takimi czynnościami.

Poznają Państwo metody pracy na planach własnych mieszkań czy domów, aby wiedzieć jakie rejony będą sprzyjające i warto z nich częściej korzystać, a jakie należy zostawić w tym roku w spokoju.

Dodatkowo zostaną pokazane najlepsze i najszczęśliwsze dni zgodnie z zaawansowanymi technikami sztuki dobory daty.

*W trakcie wykładu przewidziana jest mała przerwa na  kawę, herbatę i małe co nieco:)

www.fengshuiwroclaw.pl

Zapraszam serdecznie!

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w wykładzie online?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami  27 stycznia przed godz. 16.30, żeby upewnić się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

Prowadzący: Marta Pietrzykowska

certyfikowany i praktykujący konsultant Feng Shui. Profesjonalną naukę feng shui pobierała w wiodących szkołach tej dziedziny na świecie pod kierunkiem różnych Chińskich Mistrzów m.in. w Yap Cheng Hai Feng Shui Center of Excellence, Mastery Academy of Chinese Metaphysics oraz Singapore Feng Shui Center. Należy do ścisłego, wąskiego grona Europejczyków, którzy potwierdzili swoje umiejętności feng shui i zdali egzamin Mistrzowski otrzymując tytuł Mistrza Feng Shui. Należy do International Feng Shui Association z siedzibą w Singapurze. Marta jest autorką publikacji prasowych, gościem audycji telewizyjnych oraz radiowych. Kontakt: tel. +48 500 125 018, email: biuro@fsconsulting.pl www.fengshuiwroclaw.pl

Cena:

98 zł

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE