MINDFULNESS - PRAKTYKA UWAŻNOŚCI

11.07.2020, 11:00-12.30

Poszukujesz wytchnienia od codzienności? Potrzebujesz spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy? Jeśli chciałbyś zatrzymać się na chwilę, zaznać głębokiego wyciszenia, poczuć harmonię i skontaktować się ze swoim wnętrzem - zapraszam Cię serdecznie warsztat “Mindfulness - praktyka uważności”.

Celem warsztatów jest przybliżenie techniki mindfulness oraz jej praktyczne zastosowanie w radzeniu sobie ze stresem i emocjami. Dzięki warsztatom zrozumiesz mechanizm działania swoich emocji i poznasz prawdziwe potrzeby za nimi stojące. Czego możesz się spodziewać?

W teoretycznej części warsztatów, dowiesz się, czym jest mindfulness. Poznasz podstawowe zagadnienia związane z uważnym stylem życia. Dowiesz się, jak łatwo wprowadzić spokój i wyciszenie na co dzień tak, by stało się naturalnym nawykiem niczym mycie zębów.

W praktycznej części warsztatów, poznasz kilka prostych metod na radzenie sobie ze stresem i napięciem w ciele. Podczas warsztatów doświadczysz również uczucia głębokiego relaksu. Z łatwością będziesz mógł stosować poznane techniki w codziennym życiu.

Zajęcia są interaktywne - podczas spotkania zdobędziesz podstawową wiedzę i zastosujesz ją od razu w praktyce w czasie trwania warsztatów. Doświadczysz też stanu głębokiego relaksu.

...................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

*** Zadbajmy  wspólnie o nasze zdrowie:) Sprawdź jak przygotować się do wizyty w Krzywym Kominie. Garść przydatnych informacji!

Szanowni Państwo informujemy o wzmożonych środkach ostrożności i zasadach sanitarnych obowiązujących w CRZ Krzywy Komin:

  • Każda osoba wchodząca do budynku ma obowiązek zdezynfekować ręce (pojemniki z płynem dezynfekującym znajdują się w widocznym miejscu).
  • W obiekcie jest stały dostęp do płynu dezynfekującego dla odwiedzających.
  • Wszystkie sale są regularnie wietrzone, sprzątane i dezynfekowane.
  • Prowadzący warsztaty znają procedury postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem lub zachorowania na COVID-19.
  • Osoby wchodzące do budynku mają obowiązek zakrywania ust i nosa.
  • Liczebność grup dostosowana jest do aktualnych zaleceń Ministra Zdrowia.
  • W warsztatach mogą uczestniczyć jedynie osoby niewykazujące objawów COVID-19.

Prowadzący: Judyta Chociej

Jest certyfikowanym coachem. Wspiera ludzi na ścieżce poszukiwania prawdy o nich samych tak, by świadomi swego potencjału, żyli w zgodzie ze sobą. Pomaga we wprowadzeniu uważności, łagodności i wyciszenia do dnia codziennego. Swoją niespożytą energię przeznacza na dzielenie się pasją rozwoju osobistego na dwóch blogach coachingbyjc.com oraz sztukazakochania.pl. Zaraża pozytywnym nastawieniem do życia, inspiruje do bardziej świadomego i uważnego stylu życia. Od ponad 10 lat zajmuje się tematami związanymi z rozwojem osobistym i duchowym. W wolnym czasie czyta książki, spaceruje po lesie, uprawia jogę i medytuje (jest certyfikowanym nauczycielem jogi). Jej pasją jest pomaganie w tworzeniu świadomych, wychodzącym z poziomu serca zdrowych związków i relacji ze samym sobą i z innymi.

Cena:

69 zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE