MINDFULNESS - PRAKTYKA UWAŻNOŚCI

20.02.2020, 17:30-20:30

Poszukujesz wytchnienia od codzienności? Potrzebujesz spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy? Jeśli chciałbyś zatrzymać się na chwilę, zaznać głębokiego wyciszenia, poczuć harmonię i skontaktować się ze swoim wnętrzem - zapraszam Cię serdecznie warsztat “Mindfulness - praktyka uważności”. 

Celem warsztatów jest przybliżenie techniki mindfulness oraz jej praktyczne zastosowanie w radzeniu sobie ze stresem i emocjami. Dzięki warsztatom zrozumiesz mechanizm działania swoich emocji i poznasz prawdziwe potrzeby za nimi stojące. Czego możesz się spodziewać?

W pierwszej części warsztatów, dowiesz się, czym jest mindfulness. Poznasz podstawowe zagadnienia związane z uważnym stylem życia. Dowiesz się, jak łatwo wprowadzić spokój i wyciszenie na co dzień tak, by stało się naturalnym nawykiem niczym mycie zębów. Poznasz kilka prostych metod na radzenie sobie ze stresem i napięciem w ciele. Podczas warsztatów doświadczysz również uczucia głębokiego relaksu. Z łatwością będziesz mógł stosować poznane techniki w codziennym życiu.

W drugiej części warsztatów porozmawiamy o emocjach. Zdobędziesz podstawową wiedzę na temat emocji, dowiesz się czemu służą i skąd się biorą. Będziesz miał szansę przyjrzeć się swoim emocjom, tak by świadomie na nie wpływać. Nauczysz się wyrażać i komunikować swoje emocje. Z warsztatu wyjdziesz bardziej świadomy siebie i tego jak radzić sobie z emocjami w przyszłości.

 

Zajęcia są interaktywne - podczas spotkania zdobędziesz podstawową wiedzę i zastosujesz ją od razu w praktyce w czasie trwania warsztatów. Doświadczysz też stanu głębokiego relaksu.

Sprawdź inne dostępne terminy: 14.03.2020 godz. 11:00-14:00

Prowadzący: Judyta Chociej

Jest certyfikowanym coachem. Wspiera ludzi na ścieżce poszukiwania prawdy o nich samych tak, by świadomi swego potencjału, żyli w zgodzie ze sobą. Pomaga we wprowadzeniu uważności, łagodności i wyciszenia do dnia codziennego. Swoją niespożytą energię przeznacza na dzielenie się pasją rozwoju osobistego na dwóch blogach coachingbyjc.com oraz sztukazakochania.pl. Zaraża pozytywnym nastawieniem do życia, inspiruje do bardziej świadomego i uważnego stylu życia. Od ponad 10 lat zajmuje się tematami związanymi z rozwojem osobistym i duchowym. W wolnym czasie czyta książki, spaceruje po lesie, uprawia jogę i medytuje (jest certyfikowanym nauczycielem jogi). Jej pasją jest pomaganie w tworzeniu świadomych, wychodzącym z poziomu serca zdrowych związków i relacji ze samym sobą i z innymi.

Cena:

69 zł

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISY ZAMKNIĘTE