SECRET SPOT - RĘKODZIEŁO + MINI WARSZTATY KOMPONOWANIA HERBAT

14.12.2019, 12.00-17.00

Szukasz skarbów pod choinkę od lokalnych twórców , które czarują pięknym wykonaniem i niepowtarzalnym klimatem? Kupowanie prezentów na prawdę może być ogromną przyjemnością:)

Podczas Wielkiego Finału projektu "Tarmpolina do kultury" przez cały dzień towarzyszyć nam będzie stoisko Secret Spot, na którym na pewno znajdziecie fajne i trafione podarunki! Do kupienia min.: cyjanotypie, ręcznie robione świece sojowe i autorska ceramika. Na miejscu będziecie mieć  także okazję sporządzić swoją ulubioną mieszankę herbat wzbogaconą suszonymi ziołami i przyprawami, którą otrzymacie w prezencie.*

Sprawdź cały program Wielkiego Finału "Trampoliny do kultury"  - KLIKNIJ TUTAJ!

 

*Warsztaty trwają do wyczerpania materiałów.

.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Prowadzący: Secret Spot

Naszą ideą jest codzienne szukanie zachwytów, trening uważnego i świadomego życia. W ramach naszej działalności organizujemy różnego rodzaju warsztaty twórcze, wystawy, wydarzenia kulturalne oraz kooperacje artystyczne. Prowadzimy autorski cykl warsztatów "Tu i Teraz".

Cena:

DARMOWE

Wstęp-bez zapisów!

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów