MISTRZOWIE PLAKATU - WARSZTATY GRAFICZNE DLA DZIECI

22.11.2018, 09.00-12.00

Termin: 22 listopada 2018 (CZWARTEK) Godzina: 09.00-12.00 Etap: KREOWANIE Grupa tematyczna: GRAFIKA Wiek dzieci: 8-15 lat Ilość miejsc: 15 Miejsce: CRZ Krzywy Komin Organizator: Fundacja Open Mind Zajęcia bezpłatne ZAPISY TRWAJĄ!

Czym jest plakat? Po co i jak powstaje? Jakie są jego rodzaje i wypływające z niego funkcje? Na te i na inne pytania odpowiemy sobie podczas warsztatów graficznych - Mistrzowie plakatu. Następnie pełni nowej wiedzy przystąpimy do kreatywnej zabawy mającej na celu przygotowanie nas do zaprojektowania plakatu zapowiadajacego wielki finał Kids Design Space.


 Aby wziąć udział w warsztatach należy zapisać się poprzez formularz internetowy, a także dokonać wpłaty kaucji w wysokości 30 zł, która zostanie zwrócona po zajęciach (szczegóły zostaną podane w procesie rekrutacji). Projekt „KIDS DESIGN SPACE – dzieci projektują przestrzeń” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

logotypy-2018 maly

Prowadzący: Aleksandra Niemiec

Absolwentka Wydziału Grafiki na ASP we Wrocławiu, od 2006 roku związana z florystyką.Od 2010 r. współpracuje z ogólnopolskim pismem florystycznym jako grafik, redaktor, współorganizator sesji zdjęciowych oraz twórca zamieszczanych w piśmie aranżacji florystycznych. Od kilku lat dzieli się swoją wiedzą i pasją podczas licznych warsztatów z projektowania graficznego, rękodzieła artystycznego i florystycznego. Zajęcia dedykuje wszystkim miłośnikom natury, designu i twórczego spędzania czasu. Jako grafik stawia na prostotę i pomysłowość. Uwielbia robić kolaże sytuacyjne i ożywiać stare zdjęcia z albumu rodzinnego przekształcając je na gify.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

15

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, ul. Dubois 33-35A

ZAPISY ZAMKNIĘTE