MODA - SZTUKA - RZEMIOSŁO. OPROWADZANIA KURATORSKIE PO WYSTAWIE

16.12.2019-19.01.2020, 10.00-17.00

Zapraszamy na wystawę Moda - Sztuka - Rzemiosło. To niezwykłe podsumowanie projektu "Trampolina do kultury"! Zostały na niej pokazane rzeczy powstałe w wyniku współpracy uczestników warsztatów z wybitnymi polskimi projektantami, artystami i liderami kultury. To niepowtarzalna okazaja do spotkania z kulturą, która integruje twórców i odbiorców, łączy lokalnych rzemieślników i miłośników sztuki.

Czwarta edycja projektu Laboratorium Designu i Sztuki pod hasłem "Trampolina do kultury" dobiegła końca! Czas zaprezentować owoce twórczej, wielomiesięcznej pracy! W ramach 7 pracowni tematycznych w Krzywym Kominie odbyło się ponad 400 godzin bezpłatnych warsztatów i spotkań wokół sztuki, rzemiosła, grafiki i rękodzieła. Zobaczcie efekty  kreatywnej pracy, która zgromadziła łącznie ok. 600 uczestników!

Na wystawie zostały zaprezentowane m.in. stworzone przez uczestników projektu: meble, designerskie akcesoria, rysunki modowe, kolekcja ubrań, unikalne, ręcznie wykonane  obuwie.

W tegorocznej edycji odkrywaliśmy również możliwości kreatywnych przeróbek w duchu eko i upcyclingu. Warto zobaczyć wystawę uczestników, by poszerzyć swoje horyzonty - zobaczyć, jak z niczego można zrobić coś użytecznego - mówi jedna z prowadzących. To niepowtarzalna okazja do zobaczenia twórczego procesu, jaki przeszli uczestnicy, czego się nauczyli i czym mogą nas zainspirować!

Na zwiedzających czekają niespodzianki i twórcze aktywności!

Osoby zaangażowane w projekt:

Serafin Andrzejak, Przemysław Piniak, Maciej Zarański,  Monika Michaluk, Anna Pawlina, Aleksandra Niemiec, Maciej Majchrzak, Katarzyna Sowa, Aleksander Kądziela, Anna Zakielarz, Viktor Jackiewicz, Wiesława Gątkiewicz, Andrzej Olszewski, Patrycja Pryśko, Paulina Iłenda, Agata Łoś, Tomasz Utkowski, Helena Borys, Jowita Lis, Iga Lubczańska, Maciej Tylman, Agnieszka Polarczyk-Białek, Iga Lubczyńska, Kamil Pendyk, Maciej Bujko, Ariadna Kamińska, Bożena Kędzior.

Serdecznie zapraszamy placówki edukacyjne oraz grupy zorganizowane na bezpłatne obchody kuratorskie.

Zarezerwuj dogodny termin: )

  • biuro@krzywykomin.pl
  • tel. 604-741-298

Wystawę można oglądać od poniedziałku do piatku w CRZ Krzywy Komin przy ul. Dubois 33-35a we Wrocławiu od 16.12.2019 do 19.01.2020.

................................................................................................................................................................................................................................................................................

Projekt „Trampolina do kultury” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Cena:

DARMOWE

obchody kuratorskie

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin

ZAPISZ SIĘ

informacja o zapisach
w treści opisu warsztatów