MOTYWACJA, KREATYWNOŚĆ W EDUKACJI DZIECI. BEZPŁATNE WARSZTATY ONLINE

19.12.2020, 17:00-19:00

Obudź w dzieciach MOC kreatywności!

Serdecznie zapraszamy edukatorów i rodziców na bezpłatny warsztat ONLINE poświęcony wzmacnianiu wewnętrznej motywacji do nauki wśród dzieci i młodzieży.

Umiejętność wzbudzania motywacji, czyli zachęcania dziecka do wysiłku – to ważna cecha rodzica i nauczyciela. Szczególnie teraz, kiedy codzienność zmieniła się diametralnie, edukacyjna ścieżka jest dla obu stron wielkim wyzwaniem. Na warsztacie zastanowimy się jak obudzić twórczy potencjał i tworzyć atmosferę sprzyjającą uczeniu się. Przyjrzymy się dobrym i sprawdzonym rozwiązaniom aktywizującym. Porozmawiamy o bezpieczeństwie, poczuciu sukcesu i poczuciu sensu. O tym, co w życiu szkolnym zależy od dorosłego.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Prowadząca: Barbara Chruślicka

............................................................................................................................................................................................................................................................................

Zajęcia odbędą  się w formule on-line na platformie ZOOM.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w warsztatach?

  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie. W mailu zwrotnym otrzymasz link do wydarzenia na platformie ZOOM.
  • Zainstaluj aplikację ZOOM App na telefonie/tablecie lub wejdź przez ich stronę internetową http://zoom.us/join i załóż sobie konto (można zalogować się przez Facebooka).
  • Połącz się z nami w wyznaczonym terminie  i upewnij się, że wszystko działa prawidłowo.
  • Zaopatrz się w pozytywną energię i do zobaczenia przed ekranem!

Dla ułatwienia skorzystaj z naszej INSTRUKCJI krok po kroku:)

................................................................................................................................................................................................................................

Warsztaty są częścią programu Finału "Open Art.Udogodnienia". To radosne podsumowanie całorocznych działań promujących równy dostęp do kultury i sztuki. Przez cały rok  dzieci i młodzież  odkrywały wrocławską strefę kultury podczas bezpłatnych zajęć w muzeach, galeriach i centrach edukacyjnych  >>> Sprawdź pełny program finałowych wydarzeń

Projekt „Open Art. Udogodnienia” dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Gminy Wrocław.

Cena:

DARMOWE

Ilość miejsc:

20

Miejsce wydarzenia:

zoom.us

ZAPISY ZAMKNIĘTE