MS Excel - poziom średniozaawansowany

07.04.2016, 16:00 - 20:00

Po tym szkoleniu, Excel odkryje przed Tobą swoje tajemnice i stanie się najchętniej używanym przez Ciebie programem. Narzędzie to nie tylko pozwoli Ci zaoszczędzić sporo czasu, ale także roztoczy przed Tobą zupełnie nowe możliwości. Podczas szkolenia poznasz sposoby prezentacji danych w atrakcyjny sposób oraz nauczysz się dokonywać ich analizy. Pamiętaj, że obsługa programu MS Excel to jedna z najbardziej pożądanych przez pracodawców umiejętności. Weź udział w szkoleniu, poszerz swoją wiedzę i zwiększ swoją konkurencyjność na rynku pracy.

Program warsztatów

1) Tworzenie tabel i wykresów - tworzenie tabel, nazywanie ich, odnoszenie się w referencjach do nich, dodawanie kolumn i wierszy, wpisywanie formuł, budowa wykresu na danych z tabeli, zmiana wyglądu wykresu

2) Sortowanie i filtrowanie

- formatowanie warunkowe, formuły w filtrowaniu, znajdowanie zakresów

3) Formuły

- wprowadzanie formuł m.in: lewy, prawy, dł, fragment.tekstu, wyszukaj.pionowo, licz. jeżeli, max, min, średnia, jeżeli, wyszukaj.poziomo, jeżeli itp. 

4) Tabele przestawne

- tworzenie tabeli przestawnej, zmiana zakresu danych, wprowadzanie formuł w tabeli przestawnej, tworzenie wykresu opartej na tabeli przestawnej, zmiana wyglądu

5) Przydatne “tricki” i skróty

Prowadzący: Bartosz Franczak

Dzięki pracy na stanowisku analityka odpowiedzialnego za prezentację danych liczbowych dla kluczowych klientów, poznał praktyczne wykorzystanie MS Excel. Lubi się dzielić tą wiedzą, dlatego chętnie prowadzi szkolenia. Pracował dla firm z sektora finansowego, logistycznego oraz informatycznego, dlatego jest świadomy różnic w wykorzystywaniu programu MS Excel ze względu na otoczenie biznesowe. Posiada certyfikat Microsoft Office Specialist.

Cena:

100 zł

Ilość miejsc:

12

Miejsce wydarzenia:

CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35A, Wrocław

ZAPISZ SIĘ


    * Pamiętaj, że każde pole w formularzu zgłoszeń powinno być uzupełnione.